18 Eylül 2013 #2018562

Pronet Güvenlik İptal İşlemi İçin Dönüş Yapmıyor!

11.09.2013 tarihinde Pronet Güvenliğe iptal talebimi ilettim, 2 iş günü içinde dönüş yapılacağı bilgisini aldım, kimse aramayınca tekrar aradım. Yine dönüş olmayınca, tekrar aradım. 16'sında aranacağımdan emin müşteri temsilcisi, yarın size dönüş olacaktır dedi. Ancak yine kimse aramadı. Üstelik 15'inde hesabımdan para çekilmiştir.

Seda 237 Okunma

Cevaplar

 • Pronet Güvenlik Temsilcisi23 Eylül 2013

  Sayın Kesiciler, Şikayetvar.com üzerinden iletmiş olduğunuz konuya dair gerekli incelemeler yapılmış ve tarafınızla mutabık kalınmıştır. Siz değerli müşterilerimize daha iyi ve kaliteli hizmet verebilmek adına iletmiş olduğunuz yorumlar bize ışık tutacaktır. Desteğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Pronet Güvenlik Hizmetleri A.Ş Gülden Uzun

 • Seda'nın Teşekkür Mesajı21 Eylül 2013

  Şikayetimden sonraki süreçte işlemim hızlı bir şekilde gerçekleşti.Çözüm odaklı,pozitif bir tavır sergileyen müşteri temsilcisi Bilal Bey ve iptal işlemi için eve gelen Derya Hanım'a teşekkür ederim.Olumlu düşüncelerle ayrılmamı sağladılar.

 • Seda21 Eylül 2013

  Şikayetimden sonraki memnuniyetimi aktarmak isterim; Pronet Güvenlik o gün içinde aradı,iptal işlemi için evime bir kişi yönlendirdiler ve cihazlar söküldü.Bu sürecin hızlı tamamlanması ve müşteri temsilcisi Bilal Beyin ve iptal işlemi için eve gelen Derya Hanımın olaya pozitif,anlayışlı ve çözüm odaklı yaklaşımları beni mutlu etti,teşekkür ederim,çevreme olumlu düşüncelerimi aktaracağım.

 • Pronet Güvenlik Temsilcisi18 Eylül 2013

  Sayın Kesilciler, Öncelikle, vermiş olduğumuz hizmete ilişkin yaşadığınız sıkıntı nedeniyle üzgün olduğumuzu bilmenizi isteriz. İletmiş olduğunuz konunun takibini sağlayarak size en kısa sürede geri dönüş yapıyor olacağız. Anlayışınız için teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, Pronet Güvenlik Hizmetleri A.Ş Gülden Uzun

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön