06 Ağustos 2018
Yorum Yap
#10753624

Pronet Güvenlik İptal Etmiyorlar Ve Müşteri Hizmetleri Ayıbı!

6 gündür iptal bölümünden aranmadığım için müşteri hizmetlerini tam olarak 3 kez daha ben aradım. Müşteri hizmetlerinde görüştüğüm kişiler her seferinde gerekli yere ilettiklerini acil olarak sizi arayacaklar şeklinde dönüş belirtti ancak kimse tarafından aranmadım. Taşındığım eve başka kiracı gelecek ancak hala alarmı iptal edemiyorum.


Son olarak müşteri hizmetlerini aradığımda görüştüğüm kişiye yetkili biriyle görüşmek istediğimi söylediğimde burada yetkili yok sadece benimle görüşebilirsiniz şeklinde bir yanıt aldım. Şikayetimi söylediğimde öncekiler gibi bununla ilgili kayıt aldığını ve bana dönüş yapılacağını söyleyip durdu benim ısrarla bu işi çözmem gerektiğini söylediğimde ise açık açık telefonu kapatacağını söyleyip yüzüme direkt olarak telefonu kapattı.


Üyelik işlemini aynı gün içinde yapıp kredi kartı bilgilerinizi alırken, iptal işlemi için günlerce uğraşıyorsunuz ve sonuca ulaşamıyorsunuz. Bir de yetmezmiş gibi sizi mağdur etmelerine rağmen yüzünüze de telefon kapatıyorlar.


İptal işlemi içinde kim bilir ne zaman arayacaklar bir de üzerine yetmezmiş gibi sökme işlemi için para isteyecekler.

Can Can 704 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Can'ın Teşekkür Mesajı03 Eylül 2018

    Pronet'in devam eden müşterileri ve yeni müşterileri için gösterdiği özeni ve geri dönüş hızını iptal etmek isteyen müşterilerine de göstermesi gerektiğini düşünüyorum. Pozitif tarafından bir diğeri bu süreç boyunca fatura ödemelerini dondurmuş olmaları. Bir süre daha Pronet ile devam etme kararı aldık teşekkürler.

  • Pronet Güvenlik Temsilcisi06 Ağustos 2018

    Sayın Can E, Öncelikle, vermiş olduğumuz hizmete ilişkin yaşadığınız sıkıntı nedeniyle üzgün olduğumuzu iletmek isteriz. Geri bildiriminizi teşekküre dönüştürmek ve memnuniyetinizi sağlamak için en kısa sürede dönüş yapacağız. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve taleplerinizi [email protected] ya da http://www.pronet.com.tr/iletisim kanalıyla bize iletebilirsiniz. Tüm başvurularınız için 444 1 911 Pronet Alarm Haber Alma Merkezimiz 7/24 hizmetinizdedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz. Pronet Güvenlik Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri Birimi www.pronet.com.tr

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler