16 Aralık 2015

Pronet Güvenlik İptal Edince Bedava Verdikleri Hizmetin Ücretini İstiyorlar!

Hırsızlardan korumak için Pronet Güvenlik'e aylık para veriyoruz. Geçen sene iptal ettirmek istemiştim fakat bana 6 ay bedava verelim dediler, bende 1 sene daha kulandım. Ofisimi su bastığı için taşınıyorum, o yüzden de kapatmak istedim fakat benden 6 aylık bedava kullandığımın parasını + 50$ söküm bedeli (bu arada bu 120$ mis) fatura edeceklerini söylediler.


Bana kimse iptal ettirirsen parasını ödersin demedi. 50$ sökme bedeli az onu 150.000$ yapın bence. Bu nasıl bir iş? Ben gerekilen her yer başvurumu yapıyorum. Avukatlar, tüketici mahkemeleri, ne gerekiyor ise elimden geleni yapacağım. Zaten ofisim şu an yok, işim de yok. Bütün mesaimi buna ayıracağım.

Taner 413 Okunma

Cevaplar

  • Pronet Güvenlik Temsilcisi16 Aralık 2015

    Merhaba Taner Bey, Şikayetvar.com üzerinden iletmiş olduğunuz konuya dair gerekli incelemeler yapılmıştır. Başvurunuz mevcut Pronet müşterileri ve daha önce çözüme ulaştırdığımız diğer şikayet sahiplerine adil ve eşit bir hizmet politikası sağlamak açısından, firmamızın prensiplerine aykırı bulunduğu için çözüme ulaştırılamamıştır. Anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Pronet Güvenlik Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön