15 Ekim
Yorum Yap
#11030398

Pronet Güvenlik İptal Edilen Abonelik İçin Yansıtılan Fatura!

Üyeliğimin iptal edilmesi için 2 ay önce müşteri hizmetleri ile görüşüp talepte bulundum. Üyeliğimin iptal edileceğini söylediler. 2 ay sonra tekrar fatura gelmeye başladı. Kapattırdığım bir servis için para talep ediliyor. Ek olarak, 53020865** numaratelefondan arıyorlar geri dönüş yaptığımda ücret için aranmışsınızdır diyorlar peki dinliyorum sizi deyince de "arayıp arayıp dinliyorum sizi diyor" deyip görüştüğüm kişi beni yanındakine şikayet ediyor(ilgili görüşme 15.10.2018 12.32'de yapılmıştır) iptal ettirdiğim aboneliğim için yansıtılan faturanın iptalini istiyorum.

Alpay 559 Okunma

Cevaplar

  • Alpay'ın Teşekkür Mesajı30 Ekim

    Şikayet var üzerinden yaptığım şikayeti ilgili birim inceleyip üyelik iptalini gerçekleştirdiler ve yansıtılan faturayı da iptal ettiler. Teşekkürler.

  • Pronet Güvenlik Temsilcisi15 Ekim

    Sayın Alpay A.; Öncelikle, vermiş olduğumuz hizmete ilişkin yaşadığınız sıkıntı nedeniyle üzgün olduğumuzu iletmek isteriz. Geri bildiriminizi teşekküre dönüştürmek ve memnuniyetinizi sağlamak için en kısa sürede dönüş yapacağız. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve taleplerinizi [email protected] ya da http://www.pronet.com.tr/iletisim kanalıyla bize iletebilirsiniz. Tüm başvurularınız için 444 1 911 Pronet Alarm Haber Alma Merkezimiz 7/24 hizmetinizdedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz. Pronet Güvenlik Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri Birimi www.pronet.com.tr

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler