15 Ağustos 2016

Pronet Güvenlik Haksız Kazanç

2 yıldır Pronet Güvenlik sistemlerini kullanıyorum. Firma ile sözleşmem 15.08.2016 tarihinde sona erdi. Sözleşme yenilemesi için bir sürü öneride bulundular. 160 TL'lik faturamı 109 TL'ye kadar düşürmeyi teklif ettiler. Bu sistem 109 TL olabiliyor ise her ay 50 TL haksız almışlar demek ki.
Tabi ben bunların hiç birini kabul etmedim çünkü kurtulmak istiyorum. Şimdi kalkıp bana sözleşme iptali olarak 50 $ fatura keseriz size diye tehdit ediyorlar. Burada çok saçma bir hile var. Ben sözleşmemi iptal etmiyorum sözleşmem bitti ve sadece yenilemiyorum. Bunun için bana fatura kesmeleri tamamen haksız bir kazanç elde etmeleridir. Bu firmanın bu kadar kötü olduğunu hiç düşünmemiştim. Konu ile ilgili hiçbir düzenleme olmayacağını bile bile yazdım.

Ufuk 846 Okunma

Cevaplar

  • Ufuk'un Teşekkür Mesajı17 Ağustos 2016

    Merhaba, yetkili bir arkadaş beni aradı ve iyi niyetlerine ikna ettiler beni. Kendilerine çok teşekkür ediyorum. Pronet Güvenlik Güvenlik imaj yeniledi gözümde. Teşekkürler Pronet Güvenlik Güvenlik.

  • Pronet Güvenlik Temsilcisi17 Ağustos 2016

    Sayın Ufuk K.; Öncelikle bu talebinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan, çalışma anlayışına sahip bir firma olarak, siz değerli müşterilerimizden gelen tüm taleplerin her zaman büyük bir hassasiyetle değerlendirildiğini özellikle belirtmek isteriz. Başvurunuzla ilgili olarak müşteri hizmetlerimiz 17.08.2016 tarihte sizinle irtibata geçmiş ve talebiniz hakkında bilgilendirme yapmıştır. İletişim kanalımız http://bit.ly/PronetSikayet bize ulaşabilirsiniz En içten sevgi ve saygılarımızla, Pronet Güvenlik Hizmetleri A.Ş

  • Pronet Güvenlik Temsilcisi16 Ağustos 2016

    Sayın Ufuk K.; Öncelikle, vermiş olduğumuz hizmete ilişkin yaşadığımız sıkıntı nedeniyle üzgün olduğumuzu iletmek isteriz. İletmiş olduğunuz konunun takibini sağlayarak size en kısa sürede geri dönüş yapıyor olacağız. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve taleplerinizi öncelikle [email protected] ya da http://bit.ly/PronetSikayet kanalıyla bize iletmenizi rica ederiz. Tüm başvurularınız için 444 1 911 Pronet Alarm Haber Alma Merkezimiz 7/24 hizmetinizdedir. Güvenli günler dileriz. Pronet Güvenlik Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri Birimi www.pronet.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön