01 Nisan 2016

Pronet Güvenlik Haksız Kazanç!

Pronet Güvenlik abonesiydim. Aboneliğimi yeni bitirdim. Güvenliği adına bu firmaya yaptırmaya karar vermiştim. Üç firma satış sorumlusu evime geldi sözleşmeyi koydular önüme imzalayım kredi kartınızı verin 270 TL çekildi.


Bende onlara güvenerek sözleşmeyi imzaladım. Aradan 10 gün geçtikten sonra kendime geldim. Bu firmayı aradım benden 270 TL neden alındı dedim, Pronet'e giriş bedeli dediler. Aboneliğime 100 TL'ye başladım daha 1 sene bitmeden faturam USD olarak alındığından kur farkından dolayı 190 TL'ye çıktı.


Müşteri hizmetlerini arayarak durumu anlattım bir şey yapamayız dediler iptal edin dedim 750 USD alırız, sözleşmeniz var öyle bir şey yapamayız dediler. Taahhüdüm bittikten sonra söküm ücreti aldılar.

Gökhan 776 Okunma

Cevaplar

  • Pronet Güvenlik Temsilcisi01 Nisan 2016

    Sayın Gökhan K. , Öncelikle bu talebinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan, çalışma anlayışına sahip bir firma olarak, siz değerli müşterilerimizden gelen tüm taleplerin her zaman büyük bir hassasiyetle değerlendirildiğini özellikle belirtmek isteriz. Başvurunuzla ilgili olarak müşteri hizmetlerimiz 01.04.2016 tarihte sizinle irtibata geçmiş ve talebiniz hakkın da bilgilendirme yapmıştır. İletişim kanalımız http://bit.ly/PronetSikayet bize ulaşabilirsiniz En içten sevgi ve saygılarımızla, Pronet Güvenlik Hizmetleri A.Ş

  • Pronet Güvenlik Temsilcisi01 Nisan 2016

    Sayın Gökhan K. , Öncelikle, vermiş olduğumuz hizmete ilişkin yaşadığınız sıkıntı nedeniyle üzgün olduğumuzu iletmek isteriz. İletmiş olduğunuz konunun takibini sağlayarak size en kısa sürede geri dönüş yapıyor olacağız. İletişim kanalımız http://bit.ly/PronetSikayet bize ulaşabilirsiniz En içten sevgi ve saygılarımızla, Pronet Güvenlik Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön