02 Kasım 2016 #6839301

Pronet Güvenlik Güvenlik Şirketinin Güvensizliği?

Adıma bir şahıs tarafından T.C. mi kullanılarak bu şirkette üyelik mi açılıyor ürün mü alıyor tam bilmiyorum da bir şeyler yapılıyor. Bana icra dosyası geliyor. Bu sözde güvenlik şirketi nasıl güvenlik şirketiyse artık. Benim iznim yetkim olmadan nasıl sözleşme imzalıyor yani bir T.C. ile bu kadar kolay mı her şey bu kadar zayıf mı şirketinizin? Benim burada olmayan borcum için psikolojimi bozuyorsunuz.


Yasal olarak bütün haklarımı kullanacağım gerekirse dava edeceğim şirketinizi. Böyle bir hizmet olamaz sizin güvenlik zafiyetiniz yüzünden ben canımı sıkamam. Şu an sinirden neler yazacağımı bile toparlayamıyorum.
Güvenlik şirketinin güvensizliği, sizi bu kadar kolayca kandırıyorlarsa siz insanların güvenliğini nasıl sağlayacaksınız ya çok kötü bir durum.

Hayati 2.577 Okunma

Cevaplar

  • Pronet Güvenlik Temsilcisi18 Kasım 2016

    Sayın Hayati F.; Öncelikle bu talebinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan, çalışma anlayışına sahip bir firma olarak, siz değerli müşterilerimizden gelen tüm taleplerin her zaman büyük bir hassasiyetle değerlendirildiğini özellikle belirtmek isteriz. Başvurunuzla ilgili olarak müşteri hizmetlerimiz 18.11.2016 tarihte sizinle irtibata geçmiş ve talebiniz hakkın da bilgilendirme yapmıştır. İletişim kanalımız http://www.pronet.com.tr/iletisim üzerinden bize ulaşabilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz Pronet Güvenlik Hizmetleri A.Ş

  • Pronet Güvenlik Temsilcisi02 Kasım 2016

    Sayın Hayati F.; Öncelikle, vermiş olduğumuz hizmete ilişkin yaşadığınız sıkıntı nedeniyle üzgün olduğumuzu iletmek isteriz. İletmiş olduğunuz konunun takibini sağlayarak size en kısa sürede dönüş yapacağız. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve taleplerinizi [email protected] ya da http://www.pronet.com.tr/iletisim kanalıyla bize iletebilirsiniz. Tüm başvurularınız için 444 1 911 Pronet Alarm Haber Alma Merkezimiz 7/24 hizmetinizdedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz . Pronet Güvenlik Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri Birimi www.pronet.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön