17 Ağustos 2015

Pronet Güvenlik Ekipmanların Geri Alınmaması.

Haziran 2015 ayı içerisinde Pronet Güvenlik arayıp çeşitli sebeplerden dolayı mağazayı kapatacağımı bu sebepten dolayı 1 Temmuz'a ekipmanların geri alınmasını talep ettiğimi ay içerinde 3 defa kayıtlardan da görüleceği gibi 3 defa beyan ettim. Fakat her türlü aramama rağmen ekipmanlar 17 Ağustos'a kadar alınmadı. Ve tarafıma da üyeliğin devam ettiği ile ilgi mesaj gönderildi. Bende bu durumda mağdur olduğumu beyan ederim.

Nihat 455 Okunma

Cevaplar

  • Pronet Güvenlik Temsilcisi20 Ağustos 2015

    Sayın Akarsu, Şikayetvar.com üzerinden iletmiş olduğunuz konuya dair gerekli incelemeler yapılmış ve tarafınızla mutabık kalınmıştır. Siz değerli müşterilerimize daha iyi ve kaliteli hizmet verebilmek adına iletmiş olduğunuz yorumlar bize ışık tutacaktır. Desteğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Pronet Güvenlik Hizmetleri A.Ş.

  • Pronet Güvenlik Temsilcisi17 Ağustos 2015

    Sayın Akarsu, Öncelikle, vermiş olduğumuz hizmete ilişkin yaşadığınız sıkıntı nedeniyle üzgün olduğumuzu bilmenizi isteriz. İletmiş olduğunuz konunun takibini sağlayarak size en kısa sürede geri dönüş yapıyor olacağız. Anlayışınız için teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, Pronet Güvenlik Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön