19 Aralık 2014

Pronet Güvenlik Asılsız Beyan İle Ürün Satıyor

Bundan bir yıl önce O*** G*** adlı satış temsilcisi yanıma gelerek bana Pronet Güvenlik sistemlerini satmak istedi ve ilk ay ücretli sonra 0n yıl ücretsiz kullanacağımı beyan etti bende O*** G***'u uzaktan tanıdığım için inandım ve bana sözleşmeyi uzatarak imzalamamı istedi.


Aradan bir yıl geçti ve her ay fatura geliyor bana bunun üzerine gittim O*** G***işten ayrıldı, Pronet Güvenlik müşteri hizmetlerini arıyorum hiçbir yetkili dönüş yapmadı bana ve ben bu işten sıkıldım lütfen yardımcı olun ayrıca Pronet bağlı olduğu dükkanı boşalttım yaklaşık cihazı 3 ay kullandım ve defalarca aramama rağmen depomu taşıdım gelin sökün istemiyorum dememe rağmen hiçbir yetkili dönüş yapmadı bana.

Özgür 2.652 Okunma

Cevaplar

  • Pronet Güvenlik Temsilcisi22 Aralık 2014

    Sayın Özer Öncelikle, vermiş olduğumuz hizmete ilişkin yaşadığınız sıkıntı nedeniyle üzgün olduğumuzu bilmenizi isteriz. İletmiş olduğunuz konunun takibini sağlayarak size en kısa sürede geri dönüş yapıyor olacağız. Anlayışınız için teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, Pronet Güvenlik Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön