12 Kasım 2014

Pronet Güvenlik Ambulans Hizmeti

3 gün önce Ambulansa ihtiyacım oldu ve ilk olarak sistemdeki ambulans düğmesini kullandım. Sözleşme yapılırken Medline Sağlık Hizmetleri ile anlaşmaları olduğu bilgisini vermelerine rağmen tarafıma 112 ambulansı yönlendirildi.


Alarm düğmesine bastıktan birkaç dakika sonra Pronet Güvenlik daha sonra 112 daha sonra 112'nin bağlı bulunduğum bölge görevlisi tarafından arandım, üçüncü telefondan sonra ambulans gelmeyeceğine kanaat getirip kendi imkanlarımla hastaneye ulaştım.


Arayan 112 görevlisinin daha ben bir şey demeden "sizi yanıltıyorlar, özel şirketle anlaşmamız var diye bilgi verip bizi yönlendiriyorlar" sözleri bu sorunu sadece benim yaşamadığımı gösterir nitelikteydi.

Necdet 2.003 Okunma

Cevaplar

  • Necdet13 Kasım 2014

    Tarafımla herhangi bir mutabakat sağlanmamış olup, arayan görevliniz tarafından öncelikli olarak 112 ambulansı gönderildiği bilgisi tekrar edilmiştir. 112'yi aramak için pronete ihtiyacım olmadığını, kendim ararsam zaman kaybetmeyeceğimi söylediğimde de "ama biz sizi arayınca kendinizi yalnız hissetmiyorsunuz" gibi komik bir cevap aldım. Başka bir şirket bulduğumda ayrılacağımı söylediğimde ise görevliniz "sizin gibi eski bir abonemizi kaybetmek istemeyiz, acele karar vermeyin, tekrar düşünün" şeklinde nasihatte bulundu. tamamen formalite icabı arayan bir müşteri hizmetleriniz var.

  • Pronet Güvenlik Temsilcisi13 Kasım 2014

    Sayın Armay Şikayetvar.com üzerinden iletmiş olduğunuz konuya dair gerekli incelemeler yapılmış ve tarafınızla mutabık kalınmıştır. Siz değerli müşterilerimize daha iyi ve kaliteli hizmet verebilmek adına iletmiş olduğunuz yorumlar bize ışık tutacaktır. Desteğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Pronet Güvenlik Hizmetleri A.Ş

  • Pronet Güvenlik Temsilcisi12 Kasım 2014

    Sayın Armay Öncelikle, vermiş olduğumuz hizmete ilişkin yaşadığınız sıkıntı nedeniyle üzgün olduğumuzu bilmenizi isteriz. İletmiş olduğunuz konunun takibini sağlayarak size en kısa sürede geri dönüş yapıyor olacağız. Anlayışınız için teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, Pronet Güvenlik Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön