22 Nisan 2013 #1758200

Pronet Güvenlik Alarm Sistemi Arızası!

17 Nisan'da elektrik kesilmesi sonucu "bağlantı koptu" mesajı geldi. Bodrum'da çok fazla elektrik kesintisi olduğu için normaldir diye düşündük ama durum öyle değildi. O tarihte evimizin elektrik hattı kesilmiş,alarm devre dışı kalmış ve evimize hırsız girmiş. Firma bize hiçbir haber vermedi, ayrıca bizlere verilen bilgiler doğrultusunda bağlantı tamamen koptuğunda bize ve jandarmaya haber verilecek diye biliyorduk ama öyle değilmiş. Tamamen kopma söz konusunda bir bilgi verilmiyormuş, siren de her defasında sinyal vermezmiş. O zaman bu sistemi kurdurma amacı nedir. Tesadüfen görmesek haberimiz olmayacak. Üstelik alarmdan dolayı ses gelmiş ,komşulardan biri duymuş ama Firmanın haberi yok.

Melis 306 Okunma

Cevaplar

  • Melis28 Haziran 2013

    Yaptıkları hergün arayıp telefonda masallar anlatmak ama aradan ne kadar zaman geçti hala doğru düzgün bir sonuç alamadım.Süresi dolmuş olan sözleşmemden sonra sensörleri sökmeye gelin diyorum ama gelmemek için bin dereden su getiriyorlar.

  • Pronet Güvenlik Temsilcisi23 Nisan 2013

    Sayın Özoğlu, Öncelikle, vermiş olduğumuz hizmete ilişkin yaşadığınız sıkıntı nedeniyle üzgün olduğumuzu bilmenizi isteriz. İletmiş olduğunuz konunun takibini sağlayarak size en kısa sürede geri dönüş yapıyor olacağız. Anlayışınız için teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, Pronet Güvenlik Hizmetleri A.Ş Gülden Uzun

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön