22 Ocak 2014 #2248999

Pronet Güvenlik Adres Değişikliğinde Nakil İşlemi Yapmamış!

Pronet Güvenlik'ten ofisim için abonelik başlattım 6 ay sonra ofisimi değiştirdim adresim değişti Proneti aradım ama bir türlü yeni adresim için irtibat kuramadım aynı telefon numaralarım yeni adresime geçti yani Pronet'in bağlı olduğu telefon numaram yeni adresime transfer oldu ve nihayet Pronet yeni yerime geldi keşfini yaptı ama yeni abonelik yapmış eskisini aktarmamış.


İkinci aboneliği aktif etmiş eski yerde telefon bağlantısını olmadığını bile bile ikinci aboneliği açtı ve bu mağduriyeti fark ettiğimizde de hiçbir şekilde düzeltme yapmıyorlar. Pronet bedavadan para kazanmayı kendine ilke edinmiş aman dikkat edin kimse bizim durumumuza düşmesin 600 dolar iptal etme parası ödüyorum.

Zafer 265 Okunma

Cevaplar

 • Zafer'in Teşekkür Mesajı27 Ocak 2014

  Sorunumla ilgili hızlı geri dönüş ve çözümlerinden dolayı Pronet'e özelliklede Gülden hanıma ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ederim. Problemim çözüldü.

 • Zafer'in Teşekkür Mesajı27 Ocak 2014

  Sorunumla ilgili hızlı geri dönüş ve çözümlerinden dolayı Pronet'e özelliklede Gülden hanıma ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ederim. Problemim çözüldü.

 • Pronet Güvenlik Temsilcisi27 Ocak 2014

  Sayın Pek, Şikayetvar.com üzerinden iletmiş olduğunuz konuya dair gerekli incelemeler yapılmış ve tarafınızla mutabık kalınmıştır. Siz değerli müşterilerimize daha iyi ve kaliteli hizmet verebilmek adına iletmiş olduğunuz yorumlar bize ışık tutacaktır. Desteğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Pronet Güvenlik Hizmetleri A.Ş Gülden Uzun

 • Pronet Güvenlik Temsilcisi22 Ocak 2014

  Sayın Pek, Ben Pronet Çözüm Merkezinden Gülden Uzun Öncelikle, vermiş olduğumuz hizmete ilişkin yaşadığınız sıkıntıdan dolayı özür diler, konu ile ilgili bize destek fırsatı sunduğunuz için teşekkür ederim. Hizmet kalitemizi artırmak ve müşteri memnuniyetini sağlamak adına en geç 2 iş günü içinde şikâyetinizin çözümüne dair sizinle ben görüşme sağlıyor olacağım. Bilginize sunar, anlayışınız için teşekkür ederim. Saygılarımla, Pronet Güvenlik Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön