28 Ağustos 2014

Pronet Güvenlik Abonelik İptalinde Mağdur Ediyor

2 yıldır Pronet abonesiyim ve geçen ay taahhüdüm bitti. Sözleşmede yazan söküm ücretini ödememek için taahhüdümün bitmesine 4 ay kala telefonla müşterim temsilcisine bilgi verdim. Bir süre sonra tekrar aramama rağmen sistemde söküm talebimin bulunmadığı söyleniyor. 4 kere ücret ödememek için bilgi verdim ama değişen hiçbir şey yok.


En son bağıra çağıra müşteri temsilcisi takım lideri Ü. hanımla görüştüm bana bu işle bizzatta kendisinin ilgileneceğini söyledi ama değişen hiç bir şey yok. Şimdi taahhüdüm biteli bir ayı geçti söküm ücreti istemeleri yetmemiş gibi birde bu ay için kullanım ücretini istiyorlar. Hiç Pronet'im olmasaydı da evime hırsız girseydi daha az mağdur olurdum.

Arslandenizli 2.745 Okunma

Cevaplar

  • Arslandenizli29 Ağustos 2014

    Daha bir sonuca varılmadı mutabık olunan bir konuda yok !

  • Pronet Güvenlik Temsilcisi29 Ağustos 2014

    Sayın Denizli, Şikayetvar.com üzerinden iletmiş olduğunuz konuya dair gerekli incelemeler yapılmış ve tarafınızla mutabık kalınmıştır. Siz değerli müşterilerimize daha iyi ve kaliteli hizmet verebilmek adına iletmiş olduğunuz yorumlar bize ışık tutacaktır. Desteğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Pronet Güvenlik Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön