14 Haziran
Yorum Yap
#10562060

Pronet Güvenlik Abonelik İptali!

3 yıldır Pronet kullanıyoruz. Normal şartlarda 2 yıl süren üyeliğimizi telefonda yanlış bilgi vererek uzatmışlar. Yerimizi kapatma kararı aldığımız için Pronet'i aradım. Taahhüdümüzün olmadığını ve gelip sökmelerini talep ettim. Her konuştuğum kişi farklı bilgi vererek oyalamaya devam etti. Telefonda sözlü taahhüt yapmışsınız diyerek kapalı olan yer için hala fatura kesmektedirler.

Akin 597 Okunma

Cevaplar

 • Akin12 Eylül

  Aylardır kullanmadığımız ve kapalı olan Pronet alarm sistemi için hala tarafımıza fatura kesmekteler ve taahhüdümüz olmadığı halde. Bugün müşteri hizmetleri tarafından arandım, 2 ay önce borcunu kapattığım ve gelip söktükleri kameram sistemleri için 2 aylık fatura kesmişler... Dondum kaldım... Bir firma müşterisini ancak bu kadar dolandırabilir. Yalan üzerine bir Çark kurulmuş sakın kanmayın. Yaşadıklarımı ibret olsun diye her mecrada yayıyorum ki kimsenin canı yanmasın.

 • Akin29 Haziran

  Pronet Güvenlik şirketine yazmış olduğum şikayet sonucuna binaen bu mesajı yazıyorum. Lütfen dikkatlice okuyunuz. Yazmış olduğum şikayetten dolayı firma tarafından başta olumlu olarak algılanabilecek tarzda telefonlar aldım. En başlarda bana karşı kaba ve nobran bir tavır sergileyen Mustafa denilen zat yerine başka bir bayan arkadaş aramaya başladı. Ancak kendileriyle yapmış olduğum görüşmeler sonucunda tam anlamıyla kandırıldığımı, müşterileri bilgilendirmek amacıyla kurulan müşteri hizmetleri sisteminin tamamen müşteriyi oyalamaya ve kandırmaya yönelik olduğunu anladım. Kullanmış olduğumuz kameram ve alarm sistemini tam anlamıyla 8 aydır kapatmaya çalışıyoruz ve yapmış olduğumuz görüşmelerde Plus ile alakalı sözlü taahhütümüzün olduğunu dile getiriyorlardı. Biz 3 yıldır kullanıyoruz bu ne taahhüdü deyince de efendim telefonda laf ebeliği yapılarak size evet kelimesini soyletmisler denildi. Daha sonra eşiniz evet demişe döndü. Yani arkadaşlar kullanmadığım bir sistem için 2 yıl daha taahhüt vermişim ya da vermişiz. Bu hafta yapmış olduğum görüşmelerde ise aslında kameram sistemine taahhüdümün olmadığını enayi gibi 8 aydır faturaları boşuna ödediğimi öğrendim. Müşteri hizmetlerine: Ben sistemi kapatmak istiyorum dediğimde kameramı kapatabilirsiniz neden demediniz diye sorduğumda ise efendim siz bunu ayrıca belirtmediniz diye cevap aldım. Uzun lafın kısası arkadaşlar müşteriyi kandırmaya yönelik bir tezgah kurulmus. Lütfen kanmayın.

 • Akin15 Haziran

  Ve Pronet firmasından otomatik cevap gelir...

 • Pronet Güvenlik Temsilcisi14 Haziran

  Sayın Akın Y; Öncelikle, vermiş olduğumuz hizmete ilişkin yaşadığınız sıkıntı nedeniyle üzgün olduğumuzu iletmek isteriz. Geri bildiriminizi teşekküre dönüştürmek ve memnuniyetinizi sağlamak için en kısa sürede dönüş yapacağız. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve taleplerinizi [email protected] ya da http://www.pronet.com.tr/iletisim kanalıyla bize iletebilirsiniz. Tüm başvurularınız için 444 1 911 Pronet Alarm Haber Alma Merkezimiz 7/24 hizmetinizdedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz. Pronet Güvenlik Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri Birimi www.pronet.com.tr

Ziyaretçi Yorumları