Pronet Güvenlik Iptal Sistem Söküm Şikayetleri

(19 şikayet)

İlksen'in Teşekkür Mesajı

Söküm işlemi dün tamamlandı. Keşke memnuniyetsizliğimi şikayetvar mecrasına taşımadan önce Pronet hızlı aksiyon çözüm bulabilseydi. Yine de teşekkürler
3 g

Hasan'ın Teşekkür Mesajı

Pronet Güvenlik sistemleri aradı ve çözüme ulaştırdık teşekkür ederim
01 Aralık

Mesut'un Teşekkür Mesajı

Sorunum çözüldü teşekkürler.
01 Aralık

Semiha'nın Teşekkür Mesajı

Şikayetim sonrası dönüş yapan, sorunu çözmek için göstermiş olduğu sabıra ve hiç bozmadığı sakinliğine ve yardımları için Sadık Bey'e çok çok teşekkür ederim. Tarafımdan çekilen tutarın geri ödemesi sürecini hızlandıran, yapıcı konuşmalarıyla da Burcu Hanım'a ayrıca teşekkür ederim.
30 Kasım

Arif'in Teşekkür Mesajı

Savaş beye çözümcül yaklaşımından dolayı teşekkür ederim.
27 Kasım

Oğuzcan'ın Teşekkür Mesajı

Burcu hanımla irtibata geçtim sorunumun çözümü için bilgilendirdi. Teşekkür ediyorum
16 Kasım

Erhan'ın Teşekkür Mesajı

Pronet çalışanı çağla hanıma problemimi çözdüğü için teşekkür ederim.
13 Kasım

Feyza'nın Teşekkür Mesajı

Şikayetimizi bu platformda dile getirmememize sebep olan olumsuzluklar ve artık ihtiyaç duymamamız nedeniyle firmayla ilişiğimizi kesmiş bulunmaktayız ancak şikayetimi buradan ve diğer mecralardan ifade etmem üzerine Pronet’in ve özellikle sosyal medya yetkilisi Ali Bey’in tutumu için Pronet’e ve kendisine teşekkürü borç bilirim. Kendisi bizimle anında iletişime geçerek sabır, anlayış ve nezaketle sorunumuzu dinlemiş ve ivedi biçimde çözmüştür. Bizimle telefonda iletişime geçerek sorunumuzu en pratik ve kısa şekilde çözmekle kalmamış, süreci yakından takip etmiş ve oldukça ilgili davranmıştır. Bununla da kalmayıp adresimize bir özür çiçeği yollanmıştır. Her firma hata yapabilir ancak bu özen ve ilgiyle hatasını telafi etmek her firmanın harcı değil. Pronet bu tutumuyla kurumsallığının hakkını vermiş ve müşteriye verdiği değeri kanıtlamıştır. Tebrikler Pronet ve çok teşekkürler Ali Bey.
02 Kasım

Pinar'ın Teşekkür Mesajı

Müşteri temsilciniz Zeynep Hanımla görüşmelerimizin olumlu sonuçlandığını belirtmek isterim. Sorunlarımızı kısa sürede çözüp bize yardımcı olduğu için çok teşekkür ederim
17 Ekim

Savaş'ın Teşekkür Mesajı

Pronet sosyal medya yetkilisi olan izzet bey. pronette sizin gibi anlayışlı işi bilen çözmek için max gayret gösteren bir personel bulunması gerçekten şaşırtıcı. ilgi ve alakanız için teşekkür ederim.
07 Ağustos

Undefined
Teşekkür Mesajı

Avatar resmi 24 Okunma

Cevaplar

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön