Pronet Güvenlik Alarm Müşteri Hizmetleri Şikayetleri

(36 şikayet)
Pronet Güvenlik

Mart ayından beri Pronet alarm sistemi kullanıcısıyım, son iki haftadır evimdeki hareket dedektörünün yanlış sinyal vermesinden dolayı sorun yaşıyorum. Sözleşmeyi imzalarken evimde kedi olduğunu belirtmiştim, o…

17 Ocak

Cihan'ın Teşekkür Mesajı

Geç de olsa Şikayetvar sayesinde dönüş yapıp sorunumu çözdüler. Keşke insanları mağdur etmeden önce sorunlar çözülebilse, yine de teşekkürler ederim.
04 Ocak

Murat'ın Teşekkür Mesajı

Şikayetimi buraya yazdıktan 1 gün sonra firma benimle irtibata geçti 2. Gün alarm söküldü teşekkürler
26 Kasım 2018
Pronet Güvenlik

Şirketimizde Pronet Güvenlik Sistemleri ile çalışıyoruz. 26.10.2018 tarihinde 18:00'da alarmı kurup içeride gezindim. Her iki ofis alanımda da gezinilmesine rağmen herhangi bir alarm ötmedi. Camı açıp kapattım.…

26 Ekim 2018

Dağıstan'ın Teşekkür Mesajı

Pronet firması yapılan şikayet ve değerlendirmeden sonra tarafımzıa olumlu olarak dönüş yapmıştır. Bundan sonra sorun yaşamamak için tarafımıza söylenen ile mutabık kalmışızdır. Firmaya teşekkür ederiz.
07 Ekim 2018

Kağan'ın Teşekkür Mesajı

Pronet genel merkezden yetkililerin temasa geçmesi ile sıkıntı çözüldü, teşekkür ederim. Keşke bu yazışmalara gerek kalmasaydı.
17 Eylül 2018

Mert'in Teşekkür Mesajı

Pronet ile anlaşma sağladık. Teşekkür ederiz. İyi çalışmalar
10 Eylül 2018

Can'ın Teşekkür Mesajı

Pronet'in devam eden müşterileri ve yeni müşterileri için gösterdiği özeni ve geri dönüş hızını iptal etmek isteyen müşterilerine de göstermesi gerektiğini düşünüyorum. Pozitif tarafından bir diğeri bu süreç boyunca fatura ödemelerini dondurmuş olmaları. Bir süre daha Pronet ile devam etme kararı aldık teşekkürler.
06 Ağustos 2018

Ekrem'in Teşekkür Mesajı

Çözüm buldukları için şikayetimi geri çekiyorum
Pronet Güvenlik

Şikayet, şikayetçi tarafından yayımdan kaldırılmıştır.

02 Ağustos 2018

Alp'ın Teşekkür Mesajı

Pronet ile olan problemimizi hallettik... Cayma hakkımı kullanarak sözleşmemi feshettik ve sözleşme başlangıcında kredi kartımdan çekilen miktar tamamıyla iade edildi. Şikayetvar.com'un bu sürecin hızlanmasında çok büyük etkisi var, çok teşekkür ederim.
02 Haziran 2018
Yorum Yap

Undefined
Teşekkür Mesajı

Avatar resmi 24 Okunma

Cevaplar

Ziyaretçi Yorumları