29 Ocak 2014

Pronet Güvenlik Üyelik İptali ve Ücretlendirme

Yaklaşık 5 yıldan beri Pronet Güvenlik abonesiyim. Bir defa da taşınma gerçekleştirdik yine aboneliğimizi devam ettirdik. Her defasında aynı muamele ile karşılaştık. Üyelik iptali için ve söküm bedeli için 300 dolar + KDV gibi bir bedel talep ettiler.

Hiçbir şekilde taahhüt yapılmamasına rağmen üyeliğin geçmiş zaman ki indirimleri var diye bu ücreti ödemek zorundaymışız. Müşteri memnuniyeti sadece yanıltma üzerine olan ve ne alırsam kar mantığıyla hareket ediyor. Hiçbir çözüme ulaşabileceğini zannetmiyorum bu konunun.

Kadir 204 Okunma

Cevaplar

 • Kadir 05 Şubat 2014

  Bu şekilde müşteri memnuniyeti sağlayan her firmayla her zaman çalışılır. Proneti örnek alsınlar.

 • Kadir 05 Şubat 2014

  Öncelikle ben de bu geçen süreçte Pronet'e teşekkür ederim. Türkiye şartları düşünüldüğünde şaşırtacak dercede çabuk geri dönüşler olmuş ve konu çözülmüştür. En başta Gülden Uzun olmak üzere tüm ilgilenen kişilere tekrar teşekkürler. İyi çalışmalar.

 • Pronet Güvenlik Temsilcisi05 Şubat 2014

  Sayın Çetin, Şikayetvar.com üzerinden iletmiş olduğunuz konuya dair gerekli incelemeler yapılmış ve tarafınızla mutabık kalınmıştır. Siz değerli müşterilerimize daha iyi ve kaliteli hizmet verebilmek adına iletmiş olduğunuz yorumlar bize ışık tutacaktır. Desteğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Pronet Güvenlik Hizmetleri A.Ş Gülden Uzun

 • Pronet Güvenlik Temsilcisi29 Ocak 2014

  Sayın Çetin, Öncelikle, vermiş olduğumuz hizmete ilişkin yaşadığınız sıkıntı nedeniyle üzgün olduğumuzu bilmenizi isteriz. İletmiş olduğunuz konunun takibini sağlayarak size en kısa sürede geri dönüş yapıyor olacağız. Anlayışınız için teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, Pronet Güvenlik Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön