11 Şubat 2014

Pronet Güvenlik Üyelik İptali ve Faturalandırma

Antalya da kız kardeşimin evi için Pronet Güvenlik aboneliği aldım. Yaklaşık 4 yıldır devam eden üyeliğim için ödeme yapmış olduğum kredi kartı süresi bitince biriken toplam borcumu ilerleyen dönemde tek seferde yatırdım ve iptal edilmesini istedim. İptal talebinin alındığı ve işleme başlanacağı söylendi.

Aradan 3 ay geçti Pronet Güvenlik tarafından aranıp 3 aylık gecikmiş borcum olduğu söylendi. İptal ettirdiğimi söylediğim de iptal talebinin oluşturulduğu ancak iptal işlemin gerçekleşmediği bu borcu ödemem gerektiği şeklinde bir cevapla karşılaştım. İptal talebimi aldıkları halde benden, kendilerinin iptal etmediği hizmetin parasını talep ediyorlar. Kendi hatalarından kaynaklı bu bedeli ödemek istemiyorum.

Ebubekir 232 Okunma

Cevaplar

  • Ebubekir15 Mart 2014

    Gülden Hanım ın sorunu çözme ve memnuniyetsizliği giderme çabaları karşısında müşteri ilişkileri yönetim birimine ve şahsen de Gülden Hanım a teşekkür eder memnuniyetimi belirtmek isterim.Bunun dışında Pronet markasını ve firmayı bütün olarak değerlendirdiğimde özellikle de faturalama,iptal birimleri başta olmak üzere genel memnuniyet açısından söyleyebileceğim olumlu hiçbirşey yoktur.

  • Pronet Güvenlik Temsilcisi28 Şubat 2014

    Sayın Koman, Şikayetvar.com üzerinden iletmiş olduğunuz konuya dair gerekli incelemeler yapılmış ve tarafınızla mutabık kalınmıştır. Siz değerli müşterilerimize daha iyi ve kaliteli hizmet verebilmek adına iletmiş olduğunuz yorumlar bize ışık tutacaktır. Desteğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Pronet Güvenlik Hizmetleri A.Ş Gülden Uzun

  • Pronet Güvenlik Temsilcisi12 Şubat 2014

    Sayın Koman, Öncelikle, vermiş olduğumuz hizmete ilişkin yaşadığınız sıkıntı nedeniyle üzgün olduğumuzu bilmenizi isteriz. İletmiş olduğunuz konunun takibini sağlayarak size en kısa sürede geri dönüş yapıyor olacağız. Anlayışınız için teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, Pronet Güvenlik Hizmetleri A.Ş Gülden Uzun

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön