Pronet Güvenlik Üyelik İptali!

Cem A. |

Pronet firmasını yaklaşık 3 yıl boyunca kullandık ve kiracı olduğum evden çıktığımız için iptalini istedim. İptal işlemini ve söküm işlemlerini gerçekleştirmeleri için en az 10 defa telefon ettim. Neticede söküm işlemi anca ben evden taşındıktan sonra yapabildiler. 2 aydır Pronet kullanmamam rağmen bana fatura göndermişler ve kredi kartımdan ilgili tutarı tahsil etmişler. Tahsil ettikleri bedelin iadesi için tam 4 kere aradığım Pronet her seferinde size geri dönüş yapacaz diyerek dönüş yapmadı. Bugün tam 30. gün ve bedel iade edilmedi ve ben aranmadım. Sistem kurmaları 2 gün iptal etmeleri halen belirsiz.

Etiketler :

Üyelik/Paket İptal

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 30 Mayıs
  17:18

  Sayın Aşık,
  Şikayetvar.com üzerinden iletmiş olduğunuz konuya dair gerekli incelemeler yapılmış ve tarafınızla mutabık kalınmıştır. Siz değerli müşterilerimize daha iyi ve kaliteli hizmet verebilmek adına iletmiş olduğunuz yorumlar bize ışık tutacaktır.
  Desteğiniz için teşekkür ederiz.
  Saygılarımızla
  Pronet Güvenlik Hizmetleri A.Ş
  Gülden Uzun

 • 27 Mayıs
  17:08

  Sayın Aşık,
  Ben Pronet Çözüm Merkezinden Gülden Uzun
  Öncelikle, vermiş olduğumuz hizmete ilişkin yaşadığınız sıkıntıdan dolayı özür diler, konu ile ilgili bize destek fırsatı sunduğunuz için teşekkür ederim.
  Hizmet kalitemizi artırmak ve müşteri memnuniyetini sağlamak adına en geç 2 iş günü içinde şikâyetinizin çözümüne dair sizinle ben görüşme sağlıyor olacağım.
  Bilginize sunar, anlayışınız için teşekkür ederim.
  Saygılarımla,
  Pronet Güvenlik Hizmetleri A.Ş