Pronet Güvenlik Üyelik İptali!

Murat Ç. |

06.06.2011 tarihinde 3 adet kamera ve 3 adet alarm sensör cihazı için üyelik başlangıcı yapıldı.2 sene taahhüt verildi. Bedel olarak aylık 200-tl ödeme yapılıyor. 2 sene bitiminde iptal talebinde bulunduğumuzda parça 50 dolar yıpranma bedeli + keşif ve bilirkişi bedeli talep edilmiştir.Kamera Panasonic BL-C210 2.el fiyatı 200 tl dir.2 sene boyunca tarafımdan bedel 5000 tl artı 50 dolar kdv isteniyor.

Nasıl bir kiralama anlayışıdır bu. Keşif ve bilirkişi ücreti talebi de var ayrıca. Keşfe gelinmedi.Gelen servis kameraları ve alarmı taktı gitti.Ayrıca büroda bir olay oldu.Ne hikmetse kameralar kayıt altına almamış. Servis bunu çözemedi.

Etiketler :

Üyelik/Paket İptal Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 16 Mayıs
  10:41

  Sayın Çimen,
  Şikayetvar.com üzerinden iletmiş olduğunuz konuya dair gerekli incelemeler yapılmış ve tarafınızla mutabık kalınmıştır. Siz değerli müşterilerimize daha iyi ve kaliteli hizmet verebilmek adına iletmiş olduğunuz yorumlar bize ışık tutacaktır.
  Desteğiniz için teşekkür ederiz.
  Saygılarımızla
  Pronet Güvenlik Hizmetleri A.Ş
  Gülden Uzun

 • Murat Ç.
  14 Mayıs
  16:30

  Şirketinizden Gülden Hanım la görüşmüş bulunmaktayım.Kendisinden almış olduğum izlenim son derece pozitif olup ÇÖZÜM ODAKLI MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ konusunda son derece işinin ehli bir personle olup , kendisine bu nedenle teşekkür ederim.
  Çalışma hayatında başarılar dilerim

 • 14 Mayıs
  15:42

  Sayın Çimen,
  Öncelikle, vermiş olduğumuz hizmete ilişkin yaşadığınız sıkıntı nedeniyle üzgün olduğumuzu bilmenizi isteriz.
  İletmiş olduğunuz konunun takibini sağlayarak size en kısa sürede geri dönüş yapıyor olacağız.
  Anlayışınız için teşekkür eder, iyi günler dileriz.
  Saygılarımızla,
  Pronet Güvenlik Hizmetleri A.Ş
  Gülden Uzun