Pronet Güvenlik Üyelik İptali!

Nejat Ü. |

Geçtiğimiz yıl Kasım ayında üyelik iptali için başvurdum. Uzun süre ses çıkmadı tekrar aradığımda faks istediler. Ben de gönderdim. Arayacaklarını ve söküm için geleceklerini söylediler. Gelen giden olmadığı gibi güya teknik ekip gelip bizi işyerimiz de bulamamış. Sabah 9. 00 akşam 19. 00 çalışılan bir ofiste kimseyi bulamamaları tamamen yanlış. Taşındığımızı belirttiğim halde 1 ay sonra teknik ekip "güya" tekrar gitmiş ve bizi yerimizde bulamamışlar, nedense. Aradan 3 ay geçip bir yetkili arayıp borcumuzun olduğunu ödersek kapayacaklarını belirttiler.Kabul edip ödeme yaptım ama hala 6 ay sonra dahi aboneliği kapamadıklarını öğreniyorum.

Etiketler :

Üyelik/Paket İptal Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Nejat Ü.
  18 Nisan
  10:53

  İlginize teşekkür eder, özellikle bu söküm işlemiyle ilgili sorunu çözmenizin sizi ne kadar rahatlatacağını dikkatinize sunarım.

 • 18 Nisan
  09:44

  Sayın Ünlü,
  Şikayetvar.com üzerinden iletmiş olduğunuz konuya dair gerekli incelemeler yapılmış ve tarafınızla mutabık kalınmıştır. Siz değerli müşterilerimize daha iyi ve kaliteli hizmet verebilmek adına iletmiş olduğunuz yorumlar bize ışık tutacaktır.
  Desteğiniz için teşekkür ederiz.
  Saygılarımızla
  Pronet Güvenlik Hizmetleri A.Ş
  Gülden Uzun

 • 04 Nisan
  15:57

  Sayın Ünlü,
  Öncelikle, vermiş olduğumuz hizmete ilişkin yaşadığınız sıkıntı nedeniyle üzgün olduğumuzu bilmenizi isteriz.
  İletmiş olduğunuz konunun takibini sağlayarak size en kısa sürede geri dönüş yapıyor olacağız.
  Anlayışınız için teşekkür eder, iyi günler dileriz.
  Saygılarımızla,
  Pronet Güvenlik Hizmetleri A.Ş
  Gülden Uzun