Pronet Güvenlik Üyeliğimi İptal Etmiyor.

Onur T. |

10.04.2014 tarihinde Pronet Güvenlik sistemlerine biz katıldık ama anlatılanla verilen hizmet kesinlikle bir değil 15.05.2014 tarihinde yaşamış olduğum olay dışarıda bulunan üniteden siren sesi gelmekteydi. Defalarca merkezi aradım ve sesin bizim alarmdan gelmediğini söylediler bizde bu söze güvenerek salonu kapatıp çıktık aynı günün gecesinde defalarca siren çalmış esnaflar tarafından bize ulaşmıştır.

Ertesi gün aradığımda yine defalarda aradım yine sesin bizden gelmediğini söylediler. Ortağım tekrar aradı ve merkez çalışanlarından hoş olmayan şikayetçi vari konuşmalarından ve bizim hakkımıza hukuki işlem başlatacağını söyledi. Bu hem suçlu hem güçlü sözde. İptal edilmesini istiyorum.

Etiketler :

Üyelik/Paket İptal Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 23 Mayıs
  16:30

  Sayın Turan,
  Şikayetvar.com üzerinden iletmiş olduğunuz konuya dair gerekli incelemeler yapılmış ve tarafınızla mutabık kalınmıştır. Siz değerli müşterilerimize daha iyi ve kaliteli hizmet verebilmek adına iletmiş olduğunuz yorumlar bize ışık tutacaktır.
  Desteğiniz için teşekkür ederiz.
  Saygılarımızla
  Pronet Güvenlik Hizmetleri A.Ş
  Gülden Uzun

 • 21 Mayıs
  14:37

  Sayın Turan,
  Ben Pronet Çözüm Merkezinden Gülden Uzun
  Öncelikle, vermiş olduğumuz hizmete ilişkin yaşadığınız sıkıntıdan dolayı özür diler, konu ile ilgili bize destek fırsatı sunduğunuz için teşekkür ederim.
  Hizmet kalitemizi artırmak ve müşteri memnuniyetini sağlamak adına en geç 2 iş günü içinde şikâyetinizin çözümüne dair sizinle ben görüşme sağlıyor olacağım.
  Bilginize sunar, anlayışınız için teşekkür ederim.
  Saygılarımla,
  Pronet Güvenlik Hizmetleri A.Ş