15 Haziran 2016

Pronet Güvenlik Teknik Servis Ücretleri 50 Dolar.

Pronet Güvenlik alarm sistemi üyeliğimizin iptali için müşteri hizmetlerini aradım. İptal talebimi aldılar. 2 gün içerisinde geri dönüş sağlayacağız dediler ve bugün gelip ekipmanları almak için randevu verdiler. Ekipmanlarını gelip sökmek için servis ücreti olarak 50 dolar istediler. Kendi ekipmanlarını gelip almak için neyin servis ücreti anlamış değilim. Üstelik 50 dolar gibi hatırı sayılır bir rakam istiyorlar. Paranıza yazık. Aynı hizmeti çok daha uyguna daha kaliteli yapan bir çok firma varken sadece isim yaptı diye almıştık. Sıfır müşteri memnuniyeti odaklı bir firma.

Ayşe 564 Okunma

Cevaplar

 • Ayşe'nin Teşekkür Mesajı15 Haziran 2016

  Belirtmiş olduğum durumla ilgili Takım Lideri Aykut Şener' e gerekli ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ediyorum. Sorunuma çözüm üretti ve Çok yardımcı oldu. Başarılarınızın devamını dilerim.

 • Pronet Güvenlik Temsilcisi15 Haziran 2016

  Sayın Ayşe K. Öncelikle bu talebinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan, çalışma anlayışına sahip bir firma olarak, siz değerli müşterilerimizden gelen tüm taleplerin her zaman büyük bir hassasiyetle değerlendirildiğini özellikle belirtmek isteriz. Başvurunuzla ilgili olarak müşteri hizmetlerimiz 15.06.2016 tarihte sizinle irtibata geçmiş ve talebiniz hakkın da bilgilendirme yapmıştır. İletişim kanalımız http://bit.ly/PronetSikayet bize ulaşabilirsiniz En içten sevgi ve saygılarımızla, Pronet Güvenlik Hizmetleri A.Ş

 • Ayşe 15 Haziran 2016

  Ayrıca bu iptalle ilgili yakın geçmişte iptal eden tanıdıklarım oldu ve kendilerinden böyle bir talepte bulunmayıp yıllardır her ay benden ödemenizi alıp 50 dolar gibi bir ücreti beklemeniz çok enteresan. Resmen çifte standart uyguluyorsunuz. Kime kabul ettirir parayı alırsak kardır mantığıyla bakıyorsunuz.

 • Ayşe 15 Haziran 2016

  Konunun takibinden ziyade belirtmiş olduğum konuyla ilgili sonuç almak istiyorum. Eğer ki sıkıntımı çözemeyecekseniz tarafıma geri dönüş yapmanıza da lüzum görünmüyor. Kabul etmemeniz durumunda ben o parayı öderim ama burayla başladığım şikayetlere devam ediyor olacağım. Burası sadece başlangıçtı.

 • Pronet Güvenlik Temsilcisi15 Haziran 2016

  Sayın Ayşe K.; Öncelikle, vermiş olduğumuz hizmete ilişkin yaşadığımız sıkıntı nedeniyle üzgün olduğumuzu iletmek isteriz. İletmiş olduğunuz konunun takibini sağlayarak size en kısa sürede geri dönüş yapıyor olacağız. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve taleplerinizi öncelikle [email protected] ya da http://bit.ly/PronetSikayet kanalıyla bize iletmenizi rica ederiz. Tüm başvurularınız için 444 1 911 Pronet Alarm Haber Alma Merkezimiz 7/24 hizmetinizdedir. Güvenli günler dileriz. Pronet Güvenlik Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri Birimi www.pronet.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön