Pronet Güvenlik Taahhüt Adı Altında Müşteriyi Zor Durumda Bırakma!

Olcay Ç. |

10.03.2015 tarihinde Pronet Güvenlik' ten evime alarm taktırdım. s-372035 Müşteri numarasıyla kurulumunu yaptılar. 24 ay taahhütlü olarak abone olduk. 15 ay kullandıktan sonra eşimin tayini için şehir dışına gitmek zorunda kaldık.

Orada ev alana kadar ailemizin yanında kalacağımız için alarmı iptal ettirmek istedik. Kullandığımız 15 ayı hiç göz önüne almadan 250 dolar sözleşme cayma bedeli ve 120 dolarda sökme takma bedeli istediler.

Sadece 3 tane gözü takmak için 120 dolar mühendislik ücreti talep ettiler. Telefon hattından M***beye kaç aydır kullandığımı bunu göz önüne alarak indirim yapamaz mısınız diye sorduğumda 14 gün geçtikten sonra bu bedeller sabittir cevabını aldım. Bir firmanın kalitesini anlamak için bu tarz bir durumla karşılaşmak gerekiyormuş..

Etiketler :

Üyelik iptal Tazmin Üyelik/Paket İptal

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 22 Haziran
  13:34

  Sayın Olcay Ç.,

  Öncelikle bu talebinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz.

  Müşteri hizmetlerimize ilettiğiniz talebinize istinaden inceleme yapılmış olup, 22.06.2016 tarihinde talebiniz ile ilgili bilgilendirme yapılmıştır.

  İletişim kanalımız http://bit.ly/PronetSikayet bize ulaşabilirsiniz

  En içten sevgi ve saygılarımızla,
  Pronet Güvenlik Hizmetleri A.Ş

 • 15 Haziran
  10:30

  Sayın Olcay Ç.;

  Öncelikle, vermiş olduğumuz hizmete ilişkin yaşadığımız sıkıntı nedeniyle üzgün olduğumuzu iletmek isteriz.

  İletmiş olduğunuz konunun takibini sağlayarak size en kısa sürede geri dönüş yapıyor olacağız.

  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve taleplerinizi öncelikle mi@pronet.com.tr ya da http://bit.ly/PronetSikayet kanalıyla bize iletmenizi rica ederiz. Tüm başvurularınız için 444 1 911 Pronet Alarm Haber Alma Merkezimiz 7/24 hizmetinizdedir. Güvenli günler dileriz.

  Pronet Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri Birimi
  www.pronet.com.tr