15 Haziran 2016

Pronet Güvenlik Taahhüt Adı Altında Müşteriyi Zor Durumda Bırakma!

10.03.2015 tarihinde Pronet Güvenlik' ten evime alarm taktırdım. s-372035 Müşteri numarasıyla kurulumunu yaptılar. 24 ay taahhütlü olarak abone olduk. 15 ay kullandıktan sonra eşimin tayini için şehir dışına gitmek zorunda kaldık.

Orada ev alana kadar ailemizin yanında kalacağımız için alarmı iptal ettirmek istedik. Kullandığımız 15 ayı hiç göz önüne almadan 250 dolar sözleşme cayma bedeli ve 120 dolarda sökme takma bedeli istediler.

Sadece 3 tane gözü takmak için 120 dolar mühendislik ücreti talep ettiler. Telefon hattından M***beye kaç aydır kullandığımı bunu göz önüne alarak indirim yapamaz mısınız diye sorduğumda 14 gün geçtikten sonra bu bedeller sabittir cevabını aldım. Bir firmanın kalitesini anlamak için bu tarz bir durumla karşılaşmak gerekiyormuş..

Olcay 592 Okunma

Cevaplar

  • Pronet Güvenlik Temsilcisi22 Haziran 2016

    Sayın Olcay Ç., Öncelikle bu talebinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşteri hizmetlerimize ilettiğiniz talebinize istinaden inceleme yapılmış olup, 22.06.2016 tarihinde talebiniz ile ilgili bilgilendirme yapılmıştır. İletişim kanalımız http://bit.ly/PronetSikayet bize ulaşabilirsiniz En içten sevgi ve saygılarımızla, Pronet Güvenlik Hizmetleri A.Ş

  • Pronet Güvenlik Temsilcisi15 Haziran 2016

    Sayın Olcay Ç.; Öncelikle, vermiş olduğumuz hizmete ilişkin yaşadığımız sıkıntı nedeniyle üzgün olduğumuzu iletmek isteriz. İletmiş olduğunuz konunun takibini sağlayarak size en kısa sürede geri dönüş yapıyor olacağız. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve taleplerinizi öncelikle [email protected] ya da http://bit.ly/PronetSikayet kanalıyla bize iletmenizi rica ederiz. Tüm başvurularınız için 444 1 911 Pronet Alarm Haber Alma Merkezimiz 7/24 hizmetinizdedir. Güvenli günler dileriz. Pronet Güvenlik Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri Birimi www.pronet.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön