06 Ağustos 2015

Pronet Güvenlik Sözleşme Hakkında!

22.07.2015 tarihinde Pronet Güvenlik ile yaptığım sözleşmeyi 3 gün sonra cayma hakkımı kullanarak montaj olmadan iptal ettim. Ancak ne satışı yapan personel ne telefonla görüştüğüm kişiler ne de firmanın kendisine attığım mailden dönüş olmadı. Her yerine imza attığım ve bütün bilgilerimin bulunduğu evrakın tarafıma teslim edilmemesi yetkili kimseyi bulamayışım ve söyledikleri gibi bir firma olmadıklarını göstermeleri iptal etmekle ne kadar doğru bir karar verdiğimi gösteriyor. Bana söylenen biz imha ettik sözleşmenizi bir hükmü yok denilmesi beni ilgilendirmiyor. Satış olana kadar sürekli aranılıp ilgilenilirken daha sonra buhar olunması çok kurumsal bir yaklaşım. Sözleşmemi teslim etmenizi istiyorum.

Sibel 590 Okunma

Cevaplar

  • Pronet Güvenlik Temsilcisi07 Ağustos 2015

    Sayın Kork, Şikayetvar.com üzerinden iletmiş olduğunuz konuya dair gerekli incelemeler yapılmış ve tarafınızla mutabık kalınmıştır. Siz değerli müşterilerimize daha iyi ve kaliteli hizmet verebilmek adına iletmiş olduğunuz yorumlar bize ışık tutacaktır. Desteğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Pronet Güvenlik Hizmetleri A.Ş.

  • Pronet Güvenlik Temsilcisi06 Ağustos 2015

    Sayın Kork, Öncelikle, vermiş olduğumuz hizmete ilişkin yaşadığınız sıkıntı nedeniyle üzgün olduğumuzu bilmenizi isteriz. İletmiş olduğunuz konunun takibini sağlayarak size en kısa sürede geri dönüş yapıyor olacağız. Anlayışınız için teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, Pronet Güvenlik Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön