17 Nisan 2013

Pronet Güvenlik Sorunumu Gidermiyor!

Yeni açtığım Cafe için Alarm ve kamera sistemi taktırdım. Kameranın canlı ve kayıt görüntüleri çok kötü ve normal kayıt yapmıyor, atlamalı kaydediyor. Bu kötü görüntüleri montajdan sonra kendilerine izlettiğim de görüntülerin kötü olduğunu kabul ediyorlar fakat hiç bir işlem yapmıyorlar. Bu sistemi defalarca istemediğimi söyledim. Müşteri yerine koyup şikayetimle ilgilenmiyorlar.

Hasan 245 Okunma

Cevaplar

  • Hasan29 Nisan 2013

    Pronet çözüm merkezinden Gülden Hn. ve Tolga Bey'e Sorunumla birebir ilgilenip çözüme ulaştırdıkları için teşekkür ederim. Sorunum şuan giderildi. Şikateyetvar.com a da çözüm sürecindeki katkılarından dolayı ayrıca teşekkür ederim.

  • Pronet Güvenlik Temsilcisi17 Nisan 2013

    Sayın Gökyel, Ben Pronet Çözüm Merkezinden Gülden Uzun Öncelikle, vermiş olduğumuz hizmete ilişkin yaşadığınız sıkıntıdan dolayı özür diler, konu ile ilgili bize destek fırsatı sunduğunuz için teşekkür ederim. Hizmet kalitemizi artırmak ve müşteri memnuniyetini sağlamak adına en geç 2 iş günü içinde şikâyetinizin çözümüne dair sizinle ben görüşme sağlıyor olacağım. Bilginize sunar, anlayışınız için teşekkür ederim. Saygılarımla, Pronet Güvenlik Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön