Gokhan S. Teşekkür Mesajı

Pronet'e uzlaşmacı tutumundan dolayı teşekkür ederim. Gülden hanım'a da desteğinden dolayı ayrıca teşekkürler. İyi çalışmalar.
Gökhan

Pronet Güvenlik Söküm Bedelinden Dolayı İcraya Vermiş

Gokhan S. |

4 yıllık Pronet müşterisiyken 2012 yılının ortalarında taşınma sebebiyle üyeliğimi bitirmek için Pronet ile iletişime geçtim. Pronet cihazın söküm randevusuna gelmedi ve ertelemek istedi. İşten izin aldığım ve tekrar gelemeyeceğim için sistemi kendimiz söküp başka bir gün Pronet'e teslim ettik.

Pronet Güvenlik bir söküm bedeli istedi. Üstelik bir taahhüdümüz olmamasına, 4 yıllık müşteri olmama ve cihazı kendimiz söküp teslim etmemize rağmen. Bu bedeli ödemek istemediğim belirtim.

Aradan 1.5 yıl geçti ve 2014 Şubat ayında Pronet Güvenlik borcumun icralık olduğu ile ilgili bir SMS aldım. Haberim olmadan alacak davası açılmış ve olay icralık olmuş . Borcum faiziyle 910 TL olmuş. Pronet'in tutumunu kınıyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Yetkili Servis Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Gokhan S.
  25 Şubat
  10:31

  Teşekkürler.

 • Gokhan S.
  24 Şubat
  16:57

  Pronet'e uzlaşmacı tutumundan dolayı teşekkür ederim. Gülden hanım'a da desteğinden dolayı ayrıca teşekkürler. İyi çalışmalar.
  Gökhan

 • 24 Şubat
  16:43

  Sayın Seçkin,
  Şikayetvar.com üzerinden iletmiş olduğunuz konuya dair gerekli incelemeler yapılmış ve tarafınızla mutabık kalınmıştır. Siz değerli müşterilerimize daha iyi ve kaliteli hizmet verebilmek adına iletmiş olduğunuz yorumlar bize ışık tutacaktır.
  Desteğiniz için teşekkür ederiz.
  Saygılarımızla
  Pronet Güvenlik Hizmetleri A.Ş
  Gülden Uzun

 • 24 Şubat
  11:07

  Sayın Seçkin,
  Ben Pronet Çözüm Merkezinden Gülden Uzun,
  Öncelikle, vermiş olduğumuz hizmete ilişkin yaşadığınız sıkıntıdan dolayı özür diler, konu ile ilgili bize destek fırsatı sunduğunuz için teşekkür ederim.
  Hizmet kalitemizi artırmak ve müşteri memnuniyetini sağlamak adına en geç 2 iş günü içinde şikâyetinizin çözümüne dair sizinle ben görüşme sağlıyor olacağım.
  Bilginize sunar, anlayışınız için teşekkür ederim.
  Saygılarımla,
  Pronet Güvenlik Hizmetleri A.Ş