29 Ocak 2014

Pronet Güvenlik Sistem Sökümünde Ücret İstiyor

Ben mevcut aboneliğimi iptal için başvurduktan bir süre sonra firmadan yetkili olduğunu söyleyen bir bayan arkadaş ile görüşmelere başladım kendisi iptal etmemem karşılığında 2 ay ücretsiz kullanım ve ücretsiz kurulum yapabileceklerini söyledi.

İptal sebebimiz ödeme düzensizlikleri taşınma olduğundan iptal konusunda ısrarcı olduk ve bunun karşılığında sökümün yapılacağı ve cihazların alınacağı bunun karşılığında 50$+ Kdv söküm ücreti (haraç) fatura edileceği söylendi. İtiraz edince sözleşmede olduğu söylendi satarken bu konuda bilgi verilmeyip kullanıcı yanıltılmaktadır.

Murat 232 Okunma

Cevaplar

  • Murat'ın Teşekkür Mesajı18 Nisan 2014

    Öncelikle cevap yazmakta geciktiğim için kusura bakmayın. Pronet firmasından ziyaretimize gelen yetkili arkadaş oldukça ilgili davrandı ve şikayet konusu çözdü. Teşekkürler.

  • Pronet Güvenlik Temsilcisi12 Şubat 2014

    Sayın Ertanı, Şikayetvar.com üzerinden iletmiş olduğunuz konuya dair gerekli incelemeler yapılmış ve tarafınızla mutabık kalınmıştır. Siz değerli müşterilerimize daha iyi ve kaliteli hizmet verebilmek adına iletmiş olduğunuz yorumlar bize ışık tutacaktır. Desteğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Pronet Güvenlik Hizmetleri A.Ş Gülden Uzun

  • Pronet Güvenlik Temsilcisi29 Ocak 2014

    Sayın Ertanı, Öncelikle, vermiş olduğumuz hizmete ilişkin yaşadığınız sıkıntı nedeniyle üzgün olduğumuzu bilmenizi isteriz. İletmiş olduğunuz konunun takibini sağlayarak size en kısa sürede geri dönüş yapıyor olacağız. Anlayışınız için teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, Pronet Güvenlik Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön