16 Aralık 2013

Pronet Güvenlik Referans Kampanyası ve İptal Başvurusu!

S-255465 sistem numaralı Y*** B. ünvanlı Pronet Güvenlik abonesiyim. Referans kampanyası sonucunda 11 kişi benim referansımla Pronet Güvenlik abonesi olmuştur. Müşteri hizmetlerini arayıp ücretsiz kullanım hakkında kayıt açtırdım. 2 gün sonra dönüş sağladılar ve sistem danışmanının birinci derece akrabası olduğum için bu kampanyadan faydalanamıyacağı mı ilettiler.

Bende çevremdeki insanların alarm sistemi ihtiyacı olduğunu ve bunu Pronet Güvenlik abonesi olsunlar diye sistem danışmanı olan abime yönlendirdiğimi ilettim. Sözleşmelerinde böyle bir madde olmadığını, bu yönlendirmeleri abim dururken başka birine mi yönlendireceğimi ilettim. Bu konu hakkında yardımcı olamayacaklarını ilettiler.

Yasin 313 Okunma

Cevaplar

  • Pronet Güvenlik Temsilcisi24 Aralık 2013

    Sayın Bölükbaş, Şikayetvar.com üzerinden iletmiş olduğunuz konuya dair gerekli incelemeler yapılmıştır. Başvurunuz mevcut Pronet müşterileri ve daha önce çözüme ulaştırdığımız diğer şikayet sahiplerine adil ve eşit bir hizmet politikası sağlamak açısından, firmamızın prensiplerine aykırı bulunduğu için çözüme ulaştırılamamıştır. Anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Pronet Güvenlik Hizmetleri A.Ş Gülden Uzun

  • Pronet Güvenlik Temsilcisi17 Aralık 2013

    Sayın Bölükbaş, Öncelikle, vermiş olduğumuz hizmete ilişkin yaşadığınız sıkıntı nedeniyle üzgün olduğumuzu bilmenizi isteriz. İletmiş olduğunuz konunun takibini sağlayarak size en kısa sürede geri dönüş yapıyor olacağız. Anlayışınız için teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, Pronet Güvenlik Hizmetleri A.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön