Pronet Güvenlik Kamera Sistemi.

Cüneyt A. |

Yeni taşındığım binaya Pronet Güvenlik sistemi bağlattık. Sistemle beraber kamera sistemi için de başvurmuştuk ama kamera sistemi için İnternet lazımmış. Yeni bina olduğundan İnternet ya da telefon bağlantısı olmadığını ve telefon bağlatmanın 4 5 ay gibi uzun bir süreç aldığını öğrenince kamera sisteminin kullanamayacağız. Bende elimde olmayan bu sebepten kamera sisteminin iptali için başvurdum. Taahhüt bozum bedeli olarak bizden 250 dolar + KDV ücret istendi. Kendi isteğim ile taahhüt bozsam haklılar bana baştan bildirilmişti ama evime telefon bağlaması uzun sürmesinden dolayı iptal isteğim de bu para istenmesi konusunda sıkıntılıyım.

Etiketler :

Üyelik iptal Tazmin Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 23 Aralık
  12:48

  Sayın Akkurt
  Şikayetvar.com üzerinden iletmiş olduğunuz konuya dair gerekli incelemeler yapılmıştır.
  Başvurunuz mevcut Pronet müşterileri ve daha önce çözüme ulaştırdığımız diğer şikayet sahiplerine adil ve eşit bir hizmet politikası sağlamak açısından, firmamızın prensiplerine aykırı bulunduğu için çözüme ulaştırılamamıştır.
  Anlayışınız için teşekkür ederiz.
  Saygılarımızla
  Pronet Güvenlik Hizmetleri A.Ş

 • Cüneyt A.
  12 Aralık
  10:32

  Şimdi şöyle bir detaydan da bahsedeyim.
  Pronet satış elemanı taahhütten bahsetmemişti. Telefon ile onay amaçlı arandığımda 24 aylık taahhüt var onaylıyor musunuz dediler? Bende bilmiyordum ama olur dedim. İsterlerse kendilerindeki kayıtları dinleyebilirler. Şimdi sürecin içinde alarm sisteminide iptal ettirsem mi diye düşündüğümde şunu öğreniyorum. Kamera sistemi iptali başka bir ücret, alarm sistemi iptali başka bir ücret ödeniyor ve sonuçta kdv dahil 1475 tl(550$+kdv) istenmektedir. Bize ilk başta satış elemanı yüzyüze konuştuğumuzda taahhütten bahsetmedi. Telefonla aradığmızda ise cümle arasında taahhüt konusunda onay alındı. Bahsedilmeyen bir durumun telefonda hızlıca onay alınması maduriyet yaratmaktadır.

 • 10 Aralık
  10:53

  Sayın Akkurt
  Öncelikle, vermiş olduğumuz hizmete ilişkin yaşadığınız sıkıntı nedeniyle üzgün olduğumuzu bilmenizi isteriz.
  İletmiş olduğunuz konunun takibini sağlayarak size en kısa sürede geri dönüş yapıyor olacağız.
  Anlayışınız için teşekkür eder, iyi günler dileriz.
  Saygılarımızla,
  Pronet Güvenlik Hizmetleri A.Ş