Pronet Güvenlik İptal İşleminde Ücret Talep Ediyor!

Özer K. |

Kamera sistemi bağlattım kamerayı üstüne birde satın aldım ve paralarını takır takır aldılar. 3. ayın sonuna doğru hırsızlık gibi olaylar yaşadım. Kameram varya eşkal belli olur diye düşündük. Polisler geldiğinde hiçbir şekilde insan yüzleri seçilmiyor.

Pronet Güvenliği aradım ve derhal iptalini istiyorum dedim. Hizmet almadığım bir kameraya niye para ödeme yapım ve bana iade süresinin geçtiğini. 7 gün içinde iade olduğu söylendi. Pronet duruma anca uyandık iptal için benden 250 dolar istiyorlar. Giden benim paralar oldu. Kendileriyle görüşme yaptık hakkımı yasal yollardan aramasını da biliyorum.

Etiketler :

Üyelik/Paket İptal Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 25 Aralık
  09:42

  Sayın Kıvrak,
  Şikayetvar.com üzerinden iletmiş olduğunuz konuya dair gerekli incelemeler yapılmış ve tarafınızla mutabık kalınmıştır. Siz değerli müşterilerimize daha iyi ve kaliteli hizmet verebilmek adına iletmiş olduğunuz yorumlar bize ışık tutacaktır.
  Desteğiniz için teşekkür ederiz.
  Saygılarımızla
  Pronet Güvenlik Hizmetleri A.Ş
  Gülden Uzun

 • 24 Aralık
  12:23

  Sayın Kıvrak,
  Ben Pronet Çözüm Merkezinden Gülden Uzun
  Öncelikle, vermiş olduğumuz hizmete ilişkin yaşadığınız sıkıntıdan dolayı özür diler, konu ile ilgili bize destek fırsatı sunduğunuz için teşekkür ederim.
  Hizmet kalitemizi artırmak ve müşteri memnuniyetini sağlamak adına en geç 2 iş günü içinde şikâyetinizin çözümüne dair sizinle ben görüşme sağlıyor olacağım.
  Bilginize sunar, anlayışınız için teşekkür ederim.
  Saygılarımla,
  Pronet Güvenlik Hizmetleri A.Ş