10 Haziran 2013

Pronet Güvenlik İptal İşleminde Ücret Talep Ediliyor!

Pronet kullanmaya başlamadan önce günde 3-4 kere arayıp bağlatmak için her türlü cümleleri kuran Pronet ekibi, iptal talebimi yerine getirmiyor. 1 günlük fatura gecikmesinde dahi aramaya sabah 09:00 da başlayan ekipten iptal zamanı ses çıkmıyor. 4 ay sonunda sorunsuz ayrılabileceğimi söyleyen pazarlama ekibi 250$+KDV'lik faturadan habersiz sanıyorum ki kolaylıkla hiçbir ödeme yapmadan ayrılabileceksiniz diyebiliyor. Hem bilgilendirmeden 500 TL'ye yakın ödeme yapmaya zorladığı gibi hem de gelip sistemi sökmüyor. Yeni kiracı eve taşındı ama sistem hala evde duruyor.
Hizmet değil para odaklı çalışıyorsunuz.

Yunus 147 Okunma

Cevaplar

  • Yunus21 Haziran 2013

    11 Haziran telefon görüşmemiz üzerinden 10 gün geçti tam olarak, bir geri dönüş alamadım. Yeni fatura kesilebilmesi için mi bekliyoruz acaba ?

  • Pronet Güvenlik Temsilcisi10 Haziran 2013

    Sayın Ay, Ben Pronet Çözüm Merkezinden Gülden Uzun Öncelikle, vermiş olduğumuz hizmete ilişkin yaşadığınız sıkıntıdan dolayı özür diler, konu ile ilgili bize destek fırsatı sunduğunuz için teşekkür ederim. Hizmet kalitemizi artırmak ve müşteri memnuniyetini sağlamak adına en geç 2 iş günü içinde şikâyetinizin çözümüne dair sizinle ben görüşme sağlıyor olacağım. Bilginize sunar, anlayışınız için teşekkür ederim. Saygılarımla, Pronet Güvenlik Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön