Pronet Güvenlik İptal İşleminde Söküm Ücreti İstiyor

Tamer B. |

Evden taşınıyorum ve Pronet Güvenlik'e iptal ve söküm ile ilgili olarak başvuruda bulundum. Kaydımı aldılar ve bana ekibin 16:00'da gelip cihazları sökeceği söylendi. Görüşmeler telefonda kayıt altına alınıyor olmasına rağmen, daha sonra aranıp faksla dilekçe yazmam istendi. Sonra da gelecekler diye işimi gücümü bırakıp eve geldim.

Ne gelen oldu ne de giden oldu. Tekrar aradığımda, bana cihazların sökülmedi ile ilgili bir kaydın olmadığı belirtildi. Yüz yüze görüşme için bana ulaşacakları söylendi. Ben de buna gerek olmadığını ve neden bekletildiğimi sordum. Net yanıt yok. 2 yıl taahhüdüm bitmedi. 250 +50 dolar +KDV'yi ödemem isteniyor, anlaşılıyor ki biraz daha oyalayıp diğer ayın ücretini de eklemenin yolları aranıyor. Pronet'ten kesinlikle hizmet almam.

Etiketler :

Üyelik/Paket İptal Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Tamer B.
  29 Haziran
  17:31

  Uzun zamandır bakmamıştım. Sayın Yetkili, kusura bakmayın ama ne arayan oldu ne de soran. Unutuldunuz bile...

 • 25 Şubat
  12:42

  Sayın Bolat,
  Şikayetvar.com üzerinden iletmiş olduğunuz konuya dair gerekli incelemeler yapılmış ve tarafınızla mutabık kalınmıştır. Siz değerli müşterilerimize daha iyi ve kaliteli hizmet verebilmek adına iletmiş olduğunuz yorumlar bize ışık tutacaktır.
  Desteğiniz için teşekkür ederiz.
  Saygılarımızla
  Pronet Güvenlik Hizmetleri A.Ş
  Gülden Uzun

 • 24 Şubat
  11:29

  Sayın Bolat,
  Pronet Çözüm Merkezinden Gülden Uzun
  Öncelikle, vermiş olduğumuz hizmete ilişkin yaşadığınız sıkıntıdan dolayı özür diler, konu ile ilgili bize destek fırsatı sunduğunuz için teşekkür ederim.
  Hizmet kalitemizi artırmak ve müşteri memnuniyetini sağlamak adına en geç 2 iş günü içinde şikâyetinizin çözümüne dair sizinle ben görüşme sağlıyor olacağım.
  Bilginize sunar, anlayışınız için teşekkür ederim.
  Saygılarımla,
  Pronet Güvenlik Hizmetleri A.Ş