Pronet Güvenlik İptal İşlemi!

Aysu A. |

25 martta Proneti arayarak 3 yıldır abonesi olduğum alarm sisteminin villamı sattığımdan ve kendimin de başka bir konutta yaşadığımdan iptalini isteyip kendilerine fax çektim. Malesefki 01 nisan 2013 te gelip sökeceklerini söyledikleri halde gelmediler. Daha sonraki aramalarımda 20 nisan 2013 dendi . 20 nisanda aradığımda 27 nisan 2013'e gün verildiğini söylediler ve şuana kadar henüz gelip alarm sistemini sökmüş olmadıkları gibi bide üstüne üstlük 01 nisan 2013'te 149 liralık aylık hizmet bedelini de kredi kartımdan çekmiş bulunmaktalar.

Etiketler :

Üyelik/Paket İptal

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Aysu A.
  29 Nisan
  14:10

  pronette bana yardımcı olan sayın gülden hanımefendıye tesekkurlerımı borc bılıyorum..keske pronetle 25mart2013 te iptal için irtibata gectıgımde gulden hanımı tanımıs olsaydım.ama maalesefki iptal bölümündeki görkem celebi hanımefendının lakaytlıgı ve umursamaz tavırları yuzunden pronet gıbı saygın bı fırmayı sıkayet etmeme sebeb olması ve beni de zorluklara kosması yuzunden kınıyorum..pronetın gulden hanım gıbı personellerı musterı ıle bırebır ıletısıme gecırmesı gerekmektedır..gulden hanım fırmaya tesekkur,gorkem hanım ıse şikayet getıren bır personel olarak fırma tarafından degerlendırılmelıdır.temennım pronetın gulden hanım gıbı degerlı personellerı bunyesınde daıma barındırmasından yanadır.gulden hanıma sevgılerımı gonderıyorum.ıyıkı varsınız ıyıkı sızı tanıdım ..sagolun gulden hanım.tesekkurler ...

 • 29 Nisan
  13:52

  Sayın Altun,
  Şikayetvar.com üzerinden iletmiş olduğunuz konuya dair gerekli incelemeler yapılmış ve tarafınızla mutabık kalınmıştır. Siz değerli müşterilerimize daha iyi ve kaliteli hizmet verebilmek adına iletmiş olduğunuz yorumlar bize ışık tutacaktır.
  Desteğiniz için teşekkür ederiz.
  Saygılarımızla
  Pronet Güvenlik Hizmetleri A.Ş
  Gülden Uzun

 • 24 Nisan
  14:04

  Sayın Altun,
  Öncelikle, vermiş olduğumuz hizmete ilişkin yaşadığınız sıkıntı nedeniyle üzgün olduğumuzu bilmenizi isteriz.
  İletmiş olduğunuz konunun takibini sağlayarak size en kısa sürede geri dönüş yapıyor olacağız.
  Anlayışınız için teşekkür eder, iyi günler dileriz.
  Saygılarımızla,
  Pronet Güvenlik Hizmetleri A.Ş
  Gülden Uzun