17 Ekim 2014

Pronet Güvenlik Habersiz Hesabımdan Para Çekiyor.

10 Eylül tarihinde evime Pronet kurulması için başvurdum. Geldiler kurdular 2 günde. Bir hafta sonra çok yakın bir arkadaşım 5 yıl kullandıktan sonra başına geldiklerini anlatınca yasal olarak 14 gün iptal hakkımı kullanmak için Çağrı Merkezilerini 19 Eylül'de aradım.

Sistemi sökmeye 10 Ekim'de geldiler. Onu da gelene kadar ben takip ettim yoksa 9 Ekim gecesi randevuyu iptal ediyorlardı. 10'unda sistem söküldü. 11 'inde iade işleri için yeniden aradım bilgi verdim. 12 Ekim'de 217 TL'lik ise giriş aidatını iade edeceklerine + 143 TL benim onayım olmadan bilgim dışımda Kredi Kartımdan fatura çekmişler. Kendi sistemini yönetemeyen kurum insanların güvenliğini nasıl sağlar.

Kadir 2.495 Okunma

Cevaplar

  • Pronet Güvenlik Temsilcisi20 Ekim 2014

    Sayın Sağlam Şikayetvar.com üzerinden iletmiş olduğunuz konuya dair gerekli incelemeler yapılmış ve tarafınızla mutabık kalınmıştır. Siz değerli müşterilerimize daha iyi ve kaliteli hizmet verebilmek adına iletmiş olduğunuz yorumlar bize ışık tutacaktır. Desteğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Pronet Güvenlik Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön