02 Temmuz 2013

Pronet Güvenlik Faturalar Ulaştırılmıyor!

Şirketimiz adına aldığımız hizmet karşılığı faturalar tarafımıza ulaştırılmıyor. Her ay gayet güzel otomatik ödeme talimatımız ile yapılan ödemelerin faturalarını 1 senedir ne yaptıysam firmamıza gönderilmesi konusunda bir başarı sağlayamadım. Müşteri olarak peşinize düşmemiz gerektiğini sanmıyorum ama buna rağmen her ay faturam gelmedi diye defalarca müşteri hizmetleriniz tarafından fatura adres kontrolünüzden sıkıldım artık.

Ben aradıktan ancak 15-20 gün sonra kargo ile iletiyorsunuz ve 1 fatura için sizi 2-3 defa aramak zorunda neden kalıyorum. Bir online işlem menünüz var oradan aldığımız faturanın da mali değeri yok. Çok mu zor elektronik faturaya geçmeniz.

Eda 151 Okunma

Cevaplar

 • Eda03 Aralık 2013

  sayın yetkili 2-3 ay kargo ile imza karşılığı gönderileceğini söylediğiniz faturalarımdan son döneme ait olanı yine kapının önüne atılmış olarak buldum. bu konu ile ilgileniyor olacak mısınız? inanın buraya sadece şikayet değil memnuniyetimi de yazmak istiyorum fakat henüz nedense henüz memnun olamadım.

 • Eda23 Ağustos 2013

  halen faturalarımda gecikme yaşanıyor. ilk ay her gün arandım müşteri memnuniyeti için zamanında ileteceklerini elden şahsıma teslim edileceğini ilettiler. ilk ay önceden kalma faturalarımı 2 günde bana ulaştırdılar. 1-2 fatura dönemini izledikten sonra her şeyin düzeldiğine inanarak buraya şikayetim kadar da memnuniyetimi dile getiren bir yazı yazmayı düşünüyorum ki vaz geçtim. defalarca telefon açmama rağmen 17.07.2013 tarihli faturam 23.08.2013 (1 aydan fazla gecikmeli) elime ulaştı. hizmetinizden memnuniyetsizliğim halen devam ediyor. Bir kurye ile gönderimi başaramadınız. tebrik ediyorum.

 • Pronet Güvenlik Temsilcisi04 Temmuz 2013

  Sayın Kantar, İletmiş olduğunuz konu ile ilgili adresinize fatura gönderimi sağlanmış bulunmaktadır. Bilgilerinize sunarız. Şikayetvar.com aracılığı ile bize destek fırsatı sunduğunuz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Pronet Güvenlik Hizmetleri A.Ş

 • Pronet Güvenlik Temsilcisi02 Temmuz 2013

  Sayın Kantar, Ben Pronet Çözüm Merkezinden Gülden Uzun Öncelikle, vermiş olduğumuz hizmete ilişkin yaşadığınız sıkıntıdan dolayı özür diler, konu ile ilgili bize destek fırsatı sunduğunuz için teşekkür ederim. Hizmet kalitemizi artırmak ve müşteri memnuniyetini sağlamak adına en geç 2 iş günü içinde şikâyetinizin çözümüne dair sizinle ben görüşme sağlıyor olacağım. Bilginize sunar, anlayışınız için teşekkür ederim. Saygılarımla, Pronet Güvenlik Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön