20 Ekim 2016

Pronet Güvenlik Alarm Sistemi Açığı...

Evimde 6 yıla yakındır Pronet Güvenlik alarm sistemi var ilk gerçek alarm geçen eylül ayının 18 inde geldi. Benim İstanbul dışında olduğum zaman eve giren hırsız önce evin dışındaki alarm sistemini koparıyor sonra da camdan eve giriyor. Pronet Güvenlik beni aradığında "panik alarm salon camı ve üst odadaki camdan alınan sinyalleri aynı anda bildirdi. Panik alarmın ne demek olduğunu bilmiyordum ve polisten önce yine yanlış alarm mı diye komşularımı aradım aranmamdan 4 dk sonra evdelerdi ve camın açık olduğunu evde birinin bulunmadığını belittiler.
Hırsız içeri girip alacağını almış ve gitmişti.
1- ben geç arandığımı düşünüyorum çünkü evin dışındaki kutu salon ve oda alarmları bana aynı anda bildirildi arandığımda hırsız işini bitirmek üzereydi.
2- kutunun dışarıdan koparılıp alarmın susturulabileceğini bu vesile ile öğrendim ve Pronet Güvenlik bu konuya bir çözüm getiremiyor.

Sevilay 2.679 Okunma

Cevaplar

  • Pronet Güvenlik Temsilcisi25 Ekim 2016

    Sayın Sevilay Ö.; Öncelikle bu talebinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan, çalışma anlayışına sahip bir firma olarak, siz değerli müşterilerimizden gelen tüm taleplerin her zaman büyük bir hassasiyetle değerlendirildiğini özellikle belirtmek isteriz. Başvurunuzla ilgili olarak müşteri hizmetlerimiz 25.10.2016 tarihte sizinle irtibata geçmiş ve talebiniz hakkın da bilgilendirme yapmıştır. İletişim kanalımız http://www.pronet.com.tr/iletisim üzerinden bize ulaşabilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz Pronet Güvenlik Hizmetleri A.Ş

  • Pronet Güvenlik Temsilcisi20 Ekim 2016

    Sayın Sevilay Ö.; Öncelikle, vermiş olduğumuz hizmete ilişkin yaşadığınız sıkıntı nedeniyle üzgün olduğumuzu iletmek isteriz. İletmiş olduğunuz konunun takibini sağlayarak size en kısa sürede dönüş yapacağız. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve taleplerinizi [email protected] ya da http://www.pronet.com.tr/iletisim kanalıyla bize iletebilirsiniz. Tüm başvurularınız için 444 1 911 Pronet Alarm Haber Alma Merkezimiz 7/24 hizmetinizdedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz . Pronet Güvenlik Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri Birimi www.pronet.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön