17 Nisan 2013

Pronet Güvenlik Abonelik İptali!

Perşembe günü iki adet dedektör takılması talebinde bulundum; 13-15 arasında verdikleri randevuya 1530'da ve yanlış dedektörler ile geldikleri için kurulum yapılamadı. Pazar günü 11-13 arasına ertelenen randevu için ben evden çıktıktan sonra 14. 30'da "eve gelmek üzereyiz, ancak adresinizi bulamadık" diye aradılar. Bunun üzerine randevu salı günü 19:30'a ertelendi.

Şu an saat 22:09 ve henüz arayan soran olmadı. Her gelişinde evi bulamayıp adres soranlar acil durumda nasıl müdahale edecek. 4077 sayılı Kanun uyarınca kusurlu hizmet verdikleri için bile ücret aboneliğimin iptalini ve sistemlerini söküp almalarını talep ediyorum.

Bariş 140 Okunma

Cevaplar

  • Bariş 25 Mayıs 2013

    Yukarıdaki talebim şikayetvar sayesinde gerçekleştirildi; ama bu arada ayarları bozduklarından geceyarısı apartman ayağa kalktı. 22 Nisandan bu yana sistem arızalı, online olarak yapacağız dediler; yurtdışında iken kendi kafalarına göre sms atıp öğlen geleceğiz dediler. Çağrı merkezine "akşam eşim evde olacak dedim" randevuyu değiştirdiler,ama gelen olmadı. Sistemden sinyal alamadık, gelmek istiyoruz diye ayrıca aradılar; bu kez randevu zamanında gelmezseniz aboneliğimi iptal edeceğim dedim; gelmediler, fatura gönderiler. Müşteriyi adam yerine koymuyorlar. Aboneliğimin iptalini, son iki fatura bedelinin iadesini ve bana dönüşün telefonla değil bu sayfada yazılı olarak yapılmasını istiyorum.

  • Pronet Güvenlik Temsilcisi19 Nisan 2013

    Sayın E***, Şikayetvar.com üzerinden iletmiş olduğunuz konu hakkında tarafınız ile görüşme yapılmış olup gerekli servis yönlendirmesi sağlanmıştır. Siz değerli müşterilerimize daha iyi ve kaliteli hizmet verebilmek adına iletmiş olduğunuz yorumlar bize ışık tutacaktır. Şikayetvar.com üzerinden bize destek fırsatı sunduğunuz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Pronet Güvenlik Hizmetleri A.Ş Gülden Uzun

  • Pronet Güvenlik Temsilcisi17 Nisan 2013

    Sayın E***, Öncelikle, vermiş olduğumuz hizmete ilişkin yaşadığınız sıkıntı nedeniyle üzgün olduğumuzu bilmenizi isteriz. İletmiş olduğunuz konunun takibini sağlayarak size en kısa sürede geri dönüş yapıyor olacağız. Anlayışınız için teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, Pronet Güvenlik Hizmetleri A.Ş Gülden Uzun

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön