14 Mayıs 2013

Pronet Fazla Fatura Gönderildi!

Evimde Pronet kullanmaktayım. Son iki üç aydır telefon faturalarım da, alarm sistemi nedeniyle Vodafone alternatif adı altında bir ödeme alınması üzerine Pronet ile görüştüm. Bana Vodafone'un saniye ücretlerinin daha düşük olması nedeniyle, Pronet'in tek taraflı işlemi ile Türk Telekom tarifesinden Vodafone tarifesine geçtiğimi söyledir.

Ben de avukat olduğumu sözleşmede tek taraflı ve müşteri onayı veya bilgilendirmesi olmadan yapılan bu esaslı değişikliğin akde ve yasaya aykırı olduğunu söylediğimde, bana geri dönüş yapacaklarını söylediler. Ama 3 ayda ödediğim iki kat fazla gelen telefon faturalarımın bedeli Pronet faturamdan düşülmezse hakkımı yasal yollardan arayacağım.

Mehmet 454 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet 16 Mayıs 2013

    Şikayetimle ilgili PRONET tarafından benimle irtibata geçilmiş ve sıkıntım giderilmiştir. İlgilenen tüm çalışanlara teşekkür ederim.

  • Pronet Güvenlik Temsilcisi15 Mayıs 2013

    Sayın Kocagöz, Şikayetvar.com üzerinden iletmiş olduğunuz konuya dair gerekli incelemeler yapılmış ve tarafınızla mutabık kalınmıştır. Siz değerli müşterilerimize daha iyi ve kaliteli hizmet verebilmek adına iletmiş olduğunuz yorumlar bize ışık tutacaktır. Desteğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Pronet Güvenlik Hizmetleri A.Ş Gülden Uzun

  • Pronet Güvenlik Temsilcisi14 Mayıs 2013

    Sayın Kocagöz, Ben Pronet Çözüm Merkezinden Gülden Uzun Öncelikle, vermiş olduğumuz hizmete ilişkin yaşadığınız sıkıntıdan dolayı özür diler, konu ile ilgili bize destek fırsatı sunduğunuz için teşekkür ederim. Hizmet kalitemizi artırmak ve müşteri memnuniyetini sağlamak adına en geç 2 iş günü içinde şikâyetinizin çözümüne dair sizinle ben görüşme sağlıyor olacağım. Bilginize sunar, anlayışınız için teşekkür ederim. Saygılarımla, Pronet Güvenlik Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön