Proline PVC ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Metin sonuçtan hiç memnun değil

Proline PVC Sistemleri Su Alıyor

4.901
Metin
Metin 08 Şubat 2022 12:37
Proline PVC Sistemleri Su Alıyor
Proline PVC Sistemleri Su Alıyor
Proline PVC Sistemleri Su Alıyor
+6

A****d*** müteahhitlerinden 1,5 yıl önce sıfır alınan evimiz 3-6 aylık iken, proline pencere sistemleri evimi neredeyse yaşanamayacak hale getirdi.

Ya ürünleri çok kalitesiz ya da müteahhit hangi proline bayisine yaptırdıysa doğru düzgün yaptırmamış. Salonumu su bastı, parkeler kalktı, bütün mutfak tezgah altları komple küf oldu, her yağmurda her pencere ve pervazdan şu sızıyor, badanaları gitti, ev küçücük ama hiçbir şekilde ısınmıyor, el ile hissedilebilir derece hava kaçakları var, göz ile görülebilir derecede yanlış montelemeden kaynaklı eğiklikler var.

Müteahhide ulaşamadığımız için, proline İzmir fabrika satış müdürleriyle iletişime geçtim, hangi bayi yaptırdıysa düzeltsin diye, gönderdikleri bayinin elemanı parasını verirsen yaparım dedi, zaman aşımı olmuştur bize dokunmaz dedi.

Şu an bile 1,5 yıllık yeni bina, kaldı ki satın alımdan sadece 3-6 ay sonrasındaki ilk yağmurda meydana gelen her şeyin fotoğraf ve video kayıtları olmasına rağmen kimse umursamıyor. 3 kuruş ucuz iş için çektirdiğiniz çile.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .