Deprem destek listelerine hızlı erişin!
Profilo ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü
Ürün Deneyim Raporu
Kullanıcıların ürünle ilgili yaptığı değerlendirmenin sonuçları.
92
Profilo BD3056W3VN
Verim-Performans
9,410
Ergonomi-Kullanışlılık
9,110
Yetkili Servis
9,110
Memnuniyet ve Tavsiye
9,310

Profilo Soğutmayan Bozulan Buzdolabı!

5.945
Tuncay
Tuncay 13 Eylül 2019 14:21

19/09/2016tarihinde Profilo bd3056w3vn marka buzdolabını alma gafletine düştüm. 19/11/2018 tarihinde içindeki ürünleri bazılarını dondurmaya sebzelik kısmındaki ürünleri de bozarak çürütmeye başladı. Sonrada sürpriz yaparak üst kısım çalışmayarak dolap ® soğutma yapmadı. Zamanında fark ederek servise haber verdik. Ürünler telef olmadı. Neyse olaya kestirmeden gideceğim. Aynı arızayı ve benzer durumları 3 defa yaşadım. Bir ara alt kısımdaki fan değiştiler. Çünkü makine anormal derecede sesli çalışmaya başlamıştı. Sonuç olarak makine hiçbir sorun gözükmüyormuş.

Profilo Logo
Profilo13 Eylül 2019 14:22
Tuncay
Tuncay11 Ekim 2019 19:22

Buzdolabının dün itibariyle termostat parçasıda değişti. Makine ayarlandı ve çalışmasını bekledik. Ancak bırakın doğru çalışmasını makine hepten durdu. Şu anda çalışmıyor. İçindeki tüm malzemeler telef oldu. Alttaki ürünleri kurtarabildik. Derhal bu bozuk sorunlu ürettiğiniz ve de düzeltemediğiniz dolabı yenisiyle değiştirmenizi istiyorum. Ya da şu anki değerini para olarak geri ödemenizi talep ediyorum. Yoksa Tüketici Mahkemesi'ne başvuruda bulunacağım.

Tuncay
Tuncay18 Ekim 2019 14:07

Dayanıksız ev aletleri üreten Profilo bugün itibariyle bozuk buzdolabının değişimini yapmıyacağını beyan etti. Bende güzel bir video hazırlayıp tüm sosyal medya ve you tube dan dağıtımını yaparak herkese bu markayı teşhir edeceğim. Tüm raporlarımla birlikte mahkemeyede vereceğim.

Ürün Deneyim Raporu
Kullanıcıların ürünle ilgili yaptığı değerlendirmenin sonuçları.
92
Profilo BD3056W3VN
Verim-Performans
9,410
Ergonomi-Kullanışlılık
9,110
Yetkili Servis
9,110
Memnuniyet ve Tavsiye
9,310

Benzer Şikayetler

profile
Ali
160
4 gün önce

Profilo Çamaşır Makinesi Sesli Çalışıyor

videoplayer-icon

Bir ay önce çamaşır makinesi aldım, aynı su motoru gibi çalışıyor ama servis geldi normal diyor. Bu paraya bu kadar diyor. Bu arada fiyatı 12 bin tl ses istemiyorsan 30.40. Bin liralık alacaksın diyor. Lakayıt konuşuyor makinesinde, servisi de yetersiz. Tüketici Hakları'na şikayet edeceğim.

profile
678
18 Şubat

Profilo Çamaşır Makinesi Evde Dozer Çalışıyormuş Gibi Ses Çıkartıyor

1 Ocak'ta aldığım Profilo çamaşır makinesi aldığım günden beri evde iş makinesi çalıştırıyormuşum gibi ses çıkartıyor. Ayrıca aldığım yere gidince şikayetimi söyledim. Fakat hiçbir şekilde yardımcı olunmadı. Yetkili servis göndereceklerini söylediler. Gelen servis bu makinenin hiçbir sorun yok bu se...

profile
355
05 Ocak

Profilo Yarı Ankastre Bulaşık Makinesi

Merhabalar, yeni almış olduğum yarı ankastre bulaşık makinesi yıkarken, çok fazla ses yapıyor. İade etmek istiyorum, normal Solo bulaşık makinesi alacağım onun yerine, 15 Aralık ta kurulum yapıldı. Yardımcı olursanız çok sevinirim. Lütfen rica ediyorum

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

2 Yorum

Ziyaretçi
Ziyaretçi
 

Soğukluk ayarını düşürdüm mecburen. Sıcaklığı artırdım.

Ziyaretçi
Ziyaretçi
 
Profilo Soğutmayan Bozulan Buzdolabı!

Fabrikadan değişim için hala dönüş yapılmasını bekliyorum. Bu aradacdolap bos durmuyor tabii sebze ve meyveler mahfolmaya devam ediyor.