26 Nisan 2013 #1764805

Profilo Emayesi Çatlayan Ocak!

2012 ekim ayında almış olduğum ocağımın emayesinde siyah bir nokta oluşması üzerine servisi çağırdım.Servis elemanları geldiler ve söz konusu sorunun resmini çekerek sorunu merkeze ileteceklerini söyleyerek gittiler.


Merkez ise resimleri incelediklerinde karartının kullanıcı hatasından kaynaklandığının kararını verdiklerini cihazın garantili olmasından dolayı bir defaya mahsus %50 indirim yapılarak emayenin üst gövdesini değiştirebileceklerini söylediler.


Sorunun kullanıcıdan kaynaklanmamasına rağmen ücret talep edilmesinin anlamsız ve fotoğraflarla sorunun kullanıcıdan kaynaklandığının kanaatine varılmasının ne kadar doğru bir yaklaşım olduğunu soruyor ve sorunun biran evvel çözülmesini istiyorum.

Şakir 206 Okunma

Cevaplar

  • Şakir26 Nisan 2013

    Profilonun Gaziantep servisi çok iyi çalışıyor. Umarım bu tavır ve çalışmlarından vazgeçmezler. Tüm servis elemanlarına ayrı ayrı teşekkür ediyor, işlerinde başırılarının devamı temenni ediyorum.

  • Profilo Temsilcisi26 Nisan 2013

    Sayın İlgili, Başvurunuz Genel Müdürlüğümüze iletilmiş olup, gerekli işlemler başlatılmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Saygılarımızla, PROFİLO İletişim Merkezi 444 77 66

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön