Profilo ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü
Buzdolabı Ürün İncelemeleri
Kullanıcıların değerlendirip skorladığı tüm ürünleri incelemek için

Profilo Buzdolabında Paslanma Sorunu?

484
Aytac
Aytac 26 Ocak 17:03
Profilo Buzdolabında Paslanma Sorunu?
Profilo Buzdolabında Paslanma Sorunu?
Profilo Buzdolabında Paslanma Sorunu?

Profilo XXL buzdolabımın alt kapağında pas lekeleri olduğunu fark ettik garantisi olduğu için servis çağırdık servis lekeleri çıkartmak isterken dolabın alt kapağını iyice mahvetti. Üzeri soyuk soyuk oldu. Üst kapakta nokta hata leke yok sadece alt kapak resimler çekildi fabrikaya yollandı 10 gün oldu cevap yok.

Aradım aldığım cevap yerleri paspas yaparken şu sıçratmışız ondanmış evin tamamı parke mutfak dahil servis yerleride çekti rutubet yok her yer ahşap diye benden şu an kapak değişimi için para istiyorlar paslanmaz inox kapak 2 yılda parkeli evde paslanıyorsa garantisi nerede bunun kapağın ücretsiz değişimi için gerekli tüm hakları kullanacağım. Bu kadar olmaz.

Profilo Logo
Profilo26 Ocak 17:07
Buzdolabı Ürün İncelemeleri
Kullanıcıların değerlendirip skorladığı tüm ürünleri incelemek için

Benzer Şikayetler

profile
496
20 Şubat

Profilo Çamaşır Makinesi Tekrarlayan Sıkıntılar

Profilo tekrarlayan sıkıntılar. Deterjan kısmını değiştirmemize rağmen yine kalıyor deterjanı almıyor. Çamaşır makinesinin ön yüzünde paslanma oldu değişim gerekiyor. Çamaşır makinesi 1000 devir olmasına rağmen servise gelen arkadaşlara bu sıkıntıyı ilettiğimizde 800 devirde yıkayın çamaşırlarınız y...

profile
520
23 Kasım 2022

Profilo Çamaşır Makinesi Arıza Sorun Giderilmiyor

3 yıl önce almış olduğum çamaşır makinesi tamamen pas kapladı. aradım sorunu çözdüler gelip teknik elemanlar makineyi onarım yaptılar. Bu onarım sırasında makineyi kazanına kadar söktüler daha sonrası gittiklerinde makineyi açıp hiçbir şekilde çalıştıramadım aradığımda gelip baktılar güç kartı bozul...

  • profile
1 Destekçi
profile
240
15 Ekim 2022

Profilo Çamaşır Makinesi Lekeli

1 yıl olacak almış olduğum 9 kilo leke uzamanı çamaşır makinesi çamaşırlarımda paslı leke çıkartıyor her şeyim cop olmuş durumda kaçıncıya servis geliyor. İlgilenilsin istiyorum, sokaktan mi topluyoruz parayı 1 yıl olmadan bir makine nasıl bunu yapar.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .