23 Ağustos 2013 #1973227

Profilo B.E. Üst Üste Aynı Arıza!

Profilo buzdolabımızın hava pervanesi arızası yüzünden , her sene dondurucuya sakladığımız eşyalarımız heba olmakta. 3 defa üst üste aynı arızayı yaptığı kayıtlarda var.Her sene ben bu durumu yaşamak zorunda değilim. Servis içinse en yakın tarih bizim mağduriyetimizi dahada arttırıyor. En kısa zamanda ya değişim talep edeceğim , talebim uygun görülmezse ; daha da ömrümde Profilo ürünü almayacağım.

Zekeriya 144 Okunma

Cevaplar

  • Zekeriya27 Ağustos 2013

    3. kez aynı sorunu veren buzdolabamızdaki sorunla ilgili olasılıktan öteye gidilemedi.Servisin gelmesi 25 tl ve olusan buzlanmayı saç kurutma makinesiyle çözmesi 25tl. Sorunumuz çözüldü mü? tabiki de hayır. servisin gittikten 3 saat sonra aynı sorunla karşılaşmamıza değinmek istemiyorum.Sözde dayanıklı ev aletleri sloganıyla tanıyoruz bu markayı.Hafta bir servise 50 tl vermek istıyorsanız bu markanın ürünlerini alın.Ama ben daha da almam aldırmam.Teşekürler profilo..

  • Profilo Temsilcisi23 Ağustos 2013

    Sayın İlgili, Başvurunuz Genel Müdürlüğümüze iletilmiş olup, gerekli işlemler başlatılmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Saygılarımızla, PROFİLO İletişim Merkezi 444 77 66

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön