Yuksel K. Teşekkür Mesajı

Sorunumuz halledildi teşekkürler, hata servisin yanlış bilgilendirmesinden kaynaklı oluşmuş ve birde demekki kullanma kılavuzuna göre hareket etmicekmişiz bunu öğrendik:))

Profilo Keki Pişirmeyen Fırına Kullanıcı Hatası Diyor.

Yuksel K. |

4 ay kadar önce aldığım Profilo fırın kek türü malzemelerin altını pişirmiyor. Bunun üzerine servis randevusu almak için, Profilo'yu aradım, ancak sesli yanıt sistemindeki bayan bana ürün pişimemesinin kullanıcı hatasına girmesi durumunda 30 tl servis ücreti alınacağını söyledi.

Benim anlamadığım nokta biz ilk defa mı kek yapıyoruz, ilk defa mı fırın kullanıyoruz? Kekin altının pişirmemesi nasıl kullanıcı hatasına giriyor? Bu nasıl bir anlayış bir türlü kabul edemiyorum. Hadi fırının bir yeri kırılsa üst camı na bir şey düşürüp kırsam anlayacağım, kullanıcı hatasını da fırının keki pişirmemesi nasıl kullanıcı hatasına girebilir merak ediyorum. Cevabınızı büyük bir merakla bekliyorum

Etiketler :

Pişirme Problemi Garanti Kapsam Yetkili Servis Ücretlendirme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Yuksel K.
  04 Temmuz
  09:25

  Sorunumuz halledildi teşekkürler, hata servisin yanlış bilgilendirmesinden kaynaklı oluşmuş ve birde demekki kullanma kılavuzuna göre hareket etmicekmişiz bunu öğrendik:))

 • 03 Haziran
  17:24

  Değerli Müşterimiz,

  Bizim için çok değerli olan görüş ve önerilerinizi ilettiğiniz için teşekkür ederiz.
  Müşteri İlişkileri Yetkilimiz başvurunuzla ilgili en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir.
  Tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 77 66 Profilo Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir.
  Ayrıca www.profilo.com.tr’den Müşteri Hizmetleri sayfamıza ya da profilodestekmerkezi@bshg.com mail adresimizden bize ulaştığınız takdirde sizinle derhal irtibata geçilecektir.
  Markamıza karşı gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.
  Saygılarımızla,

  PROFİLO İletişim Merkezi