04 Şubat 2014

Profilo Çamaşır Makinesinden Verim Alamıyorum.

02.11.2013 tarihinde Profilo CM0800 ETR marka çamaşır makinesi aldık. Aldığımız yerde beyazlarda ön yıkama olmadığı bize söylenmedi.(ilk defa beyazlarda ön yıkama olmadığını gördük) Makine kurulduktan sonra ilk yıkamada beyazlarımız tam beyaz çıkmadı, renkli çamaşırların üzerinde de deterjan kalıntıları çıktı.

Servis çağırdık gelen servis elemanı makinede bir sorun olmadığını ve prosedür gereği bizden 25 TL ücret talep etti. 90 derecede 2.5 saat yıkanan bir çamaşırdan istenen beyazlığı elde edemiyoruz. Profilo marka çamaşır makinesi aldığımıza çok pişman olduk. Servis çağırmaya bile çekinir olduk, çünkü her çağırmamızda sorun yok denecek ve memnun kalmadığımız bir makineye daha çok masraf etmiş olacağız.

Necmiye 447 Okunma

Cevaplar

  • Necmiye13 Mayıs 2014

    02.11.2013 tarihinde aldığımız günden beri 6 ay geçti ve hala çamaşırlarımız temiz yıkanmıyor. Beyaz çamaşırlarımız grileşti,renkli çamaşırlarda deterjan kalıntısıyla çıkıyor. Servis çağırdığımızda makine yeni ilerde açılır bu sorunlar kalmaz dedi ama, biz hala makinenin açılmasını bekliyoruz! 40 derecede ön yıkamalı yıkıyoruz su buz gibi hiç ısınmıyor. Çamaşır makinesi alacaklar Profilo düşünüyorlarsa tekrar tekrar düşünsünler derim.Bir daha profilo ürünümü asla!

  • Necmiye06 Şubat 2014

    Çözüme yönelik hiç bir konuşma yapamadık. Verilen cevap -Makinemiz bu, deterjanınızı değiştirin. Verilen cevap -En iyi kalite deterjan kullanıyorum daha ne yapabilirim... Yani kısacası tüketicileri memnun etmek yerine,kaybetmeyi seçen bir marka olduğunu benim açımdan kanıtlamış oldu!

  • Profilo B.E. Temsilcisi04 Şubat 2014

    Sayın İlgili, Başvurunuz Genel Müdürlüğümüze iletilmiş olup, gerekli işlemler başlatılmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Saygılarımızla, PROFİLO İletişim Merkezi 444 77 66

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön