04 Şubat 2014

Profilo Bulaşık Makinem Bardakları Çiziyor.

Yaklaşık 3 sene önce Profilo BM 5222 bulaşık makinesi aldım. Aldığımdan beri bulaşıkları çiziyor. Kullanılmaz hale getiriyor. 4-5 kere servisi çağırdım. Servisin her seferinde cevabı makine her ürünü değil sadece kaliteli ürünleri yıkıyormuş. Bardaklarımızın Paşabahçe' nin Efendi Serisinin olması gerektiğini söylediler. Tekrar itirazımız üzerine kendileri bahsi geçen bardaktan getirip 3 ay içerisinde hiç çıkartılmadan duracakmış ve çizilmeyecekmiş, fakat bu da çizildi. Her seferinde de olduğu gibi yine bahane bulup başlarından saldılar. Sorunun sudan makineye kum karıştığını ve bundan dolayı çiziyormuş dediler. Fabrikada onları onadı. İlgilenen yok. Bize yol gösterin.

Enes 342 Okunma

Cevaplar

  • Enes 04 Şubat 2014

    Arkadaşlar biraz önce aradılar. Ve yine aynı mesele, aynı şeyleri söyleyip durdular. Sorunun üründen kaynaklanmayıp bardaklardan, porselenlerden, çatal ve kaşıklardan kısacası yıkanan her şeyden olduğunu söylediler. Ve sorunum hep böyle devam edecekmiş. Hiç bir şey yapamazlarmış. İstersek tekrar servisi çağırabilirmişiz. Çağırsak bile yine aynı yere çıkıyoruz. Fabrika servise yönlendiriyor servis de fabrikaya fabrikada aynı sorunu söylüyor. Bize sorunun kendilerinde olmadığını kullandığımız bardak (Özellikle Paşabahçe), porselen, kaşık ve çatalların fabrikalarını arayıp sorunu onlara sormamızı söyledi. Profilo ürünün arkasında hiç durmuyor. Ne yapsak da bizleri başlarından salıyorlar. Sanki bizim bu işle uğraşmamızı istemezmişcesine. Ama ben bu işin peşini bırakmayacağım. Öncelikle internette sosyal medyada bu ürünün bize yaptıklarının resimlerini yayacağım. Gerekirse kamuoyu oluşturacağım. O da olmazsa Tüketici haklarına şikayet edeceğim. Mahkemelere vereceğim. Ben yandım başkaları yanmasın.

  • Profilo B.E. Temsilcisi04 Şubat 2014

    Sayın İlgili, Başvurunuz Genel Müdürlüğümüze iletilmiş olup, gerekli işlemler başlatılmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Saygılarımızla, PROFİLO İletişim Merkezi 444 77 66

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön