12 Mart 2014

Profilo Marka Buzdolabım Sürekli Bozuluyor

Yaklaşık 1 hafta önce garanti sonrası tamir ettirdiğimiz buzdolabı şuan eski halinden de kötü. Buzluk kısmına koyduğumuz dondurmalar, etler, tavuklar bile cıvık cıvık su içinde. Üstelik tamir edilen parçanın tam bir hafta gelmesini beklemiştik. 7 ayda 2 kez arıza yapan Profilo marka buzdolabımız yüzünden 400 kusur tamir parası, artı bozulan yiyeceklerin parasını ödemek zorunda kaldık.


Hep farklı bir parçası bozuluyor ve tamir edilecek parça geç geliyor. Bu son tamir edişimiz bundan sonra kocamla bir karar aldık buzdolabını aşağı indirip üzerine sakın almayın! diye yazı asarak memnuniyetsizliğimizi belli edeceğiz. Başka bir markadan buzdolabı alıp tamire para vermekten kurtulacağız .

Oktay 448 Okunma

Cevaplar

  • Oktay'ın Teşekkür Mesajı12 Nisan 2014

    aslında şikayet metni yazmak için ayrılmış bu alan, lakin, benim uzunca bir süre yakındığım sorun genel merkez yetkililerinden Aylin Hanım sayesinde çözüme kavuştu ve 200 Tl ödeme yaparak ücretli değişim yapmam sağlandı. Kendisi konuyla ciddi bir biçimde ilgilendi ve nihayet sorun tamamiyle çözüldü. bu süre içerisinde Nusaybin yetkili servis çalışanları da bize oldukça yardımcı oldular, mağduriyetimiz giderilene dek ikame buzdolabı bile getirdiler. konuya duyarlı bulunan herkese ve özellikle Aylin Hanım'a teşekkürlerimi sunuyorum.

  • Profilo B.E. Temsilcisi12 Mart 2014

    Merhaba; Tüketici ile görüşerek gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Saygılarımla. Profilo İletişim Merkezi 444 77 66

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön