26 Aralık 2013

Profilo B.E.'den Aldığım Buzdolabım Servis Sonrası Yine Hata Verdi!

Almış olduğum buzdolabını ekstra para vererek garantisini 7 yıla çıkarttım ancak buzdolabı 6 senelik olunca soğutmamaya başladı. Motoru değiştirdiler olmadı, arkadaki rezistansı değiştirdiler olmadı, buzluktaki rezisantı değiştirdiler olmadı, gaz sıktılar olmadı, en son geldiler buzlanma var dediler açıp buzları kırıp tekrar gittiler.


Ben üç gün sonra yine buzlanacak aynı sorun devam edecek dediğimde yapacak başka bir şey yok dediler ve geldiklerinde de bütün ısrarlarımıza rağmen elimize ne yaptıklarına dair bir fatura vermemektedirler. Bu durumda ben ne yapmam lazım önce tüketici heyetine ondan sonra basına ondan sonrada mahkemeye gideceğim.

Selahattin 181 Okunma

Cevaplar

  • Selahattin26 Aralık 2013

    Efendim servis görevlileri buzları eritip yenidin taktılar ve yapacak başka birşeyin kalmadığını söylediler ve bir hafta on gün sonra tekrar buzlanma yaparak buzları kırmadığı için ayni sorunun olacağını söylediler bu durumda yapacak değiştirecek birşey olmadığına söylemelerine rağmen garati şartları yerine getirilmemektedir.

  • Profilo B.E. Temsilcisi26 Aralık 2013

    Sayın İlgili, Başvurunuz Genel Müdürlüğümüze iletilmiş olup, gerekli işlemler başlatılmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Saygılarımızla, PROFİLO İletişim Merkezi 444 77 66

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön