02 Mayıs 2013

Profilo B.E. Yetkili Servis Sorumsuzluğu!

Profilo Yetkili Servisi 30.04.2013 günü telefon ihbarlı olarak Buzdolabı montajım vardı.Akşam 6 da servisi aradığımda bir saat içinde servisin kuruluma geleceği söylendi ama 1 değil 2 saat boş evde sadece 1 sandalye üzerinde servisin bekledim.

Servisin telefonunu aradığımda ise cevap alamadım.Saat 20:00'de artık evi terk ettim bu seferde saat 20:15'de biz kapının önündeyiz diye servis görevlisi telefon etti. Telefon ihbarlı olduğunu söylemiştim niye haber vermiyorsunuz .

Ben artık 2 saat bekledikten sonra evden ayrıldım deyince servis görevlisi bende telefon ihbar notu yok dedi.Ertesi gün servis merkezini aradığımda ise beni dinlemeyip kendi aralarındaki iletişimsizliği yüksek sesle anlattılar.

Hakan 94 Okunma

Cevaplar

  • Hakan06 Mayıs 2013

    Sayın profilo yetkilileri önemli olan gerekli işlemlerin şuan başlatılması değil sorunuma o an çözüm bulunması idi... Kurumsallık budur

  • Profilo B.E. Temsilcisi02 Mayıs 2013

    Sayın İlgili, Başvurunuz Genel Müdürlüğümüze iletilmiş olup, gerekli işlemler başlatılmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Saygılarımızla, PROFİLO İletişim Merkezi 444 77 66

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön